کد خبر: ۳۹۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: ۸۰۰۰ مشترک برق در حوزه صنعتی و کشاورزی آذربایجان غربی با اعمال روشهای مدیریت بهینه مصرف از پاداش‌های کاهش مصرف برق بهره‌مند شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اکبر حسن بگلو در گفت‌وگو با خبرنگاران در ارومیه، با اشاره به عملکرد شرکت  توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار کرد: امسال به نسبت سال گذشته مصرف برق مشترکان 2.8 درصد رشد داشته است.

وی افزود: این افزایش مصرف نگرانی‌هایی ایجاد کرده که شاید امسال سقف تعیین شده شرکت توانیر در استان رعایت نشود که در چنین صورتی امکان وقوع خاموشی وجود دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با توجه به این نگرانی ضرورت وجود دارد تا رسانه‌های مختلف شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی را در بهینه‌سازی و کنترل مصرف برق همراهی کنند تا در ایام پیک مصرف دچار خاموشی نشویم.

حسن بگلو تصریح کرد: مدیریت بهینه مصرف در همه طول سال به ویژه در دوران پیک مصرف کمک به کل صنعت برق و اقتصاد کشور به شمار می‌آید و در این میان 5 تا 7 هزار مگاوات برق برای مدیریت مصرف پیک در کشور سرمایه گذاری می‌شود در نتیجه امیدواریم با مشارکت مردم امسال مدر زمان پیک مصرف جدول خاموشی نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت:  خوشبختانه تا کنون هیچ گونه خاموشی از بابت کمبود برق تجربه نکرده‌ایم گرچه قطعی‌هایی مقطعی برای انجام تعمیرات اتفاق افتاده است.

حسن بگلو گفت: امسال مصرف ما نسبت به سال گذشته  در حالی 2.8 درصد رشد داشته که رشد بار 11.5 درصد بوده است بنابراین لازم است مشترکین از تجهیزات کم مصرف استفاده کرده و کشاورزان اوج مصرفشان را به ساعات غیرپیک انتقال دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: از سال گذشته تعویض کنتور 11 هزار کنتور برق مشترکان در دستور کار این شرکت بوده که 3000 مورد آن تا کنون انجام شده و مابقی آن امسال تعویض می‌شود.

وی اظهار کرد: یکی از مهمترین دلایل کاهش تلفات انرژی تعداد انشعابات غیرمجاز است که با جدی شدن اجرای قانون ممنوعیت فروش به سکونتگاه‌های غیرمجاز سبب افزایش انشعابات غیرمجاز و افزایش تلفات انرژی شده است که امیدواریم با مصوبه جدید مجلس به زودی این مشکل حل شود.

حسن بگو تصریح کرد: سال گذشته 197 مشترک صنعتی بالای 200 کیلووات مصرف در مدیریت مصرف بهینه برق با شرکت توزیع نیوری برق استان همکاری داشتند که مشمول پاداش شرکت شدند.

وی افزود: در همین مدت 7 هزار و 800 مشترک کشاورزی از بین 14 هزار مشترک نیز در مدیریت مصرف با شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همکاری داشتند و 600 میلیون تومان پاداش دریافت کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
یک

یک "زن" و قصه هزار و یک شب مدیریت شهری بغداد

شهردار بغداد میگوید: یک زن می‌تواند به مثابه یک مرد در تمامی کارهایی که به او محول شده عمل کند ، من پیش از اینکه رئیس مدیریت شهری بغداد باشم یک مهندس و دارای مدرک دکترا در زمینه مهندسی شهری هستم و این مهم بدان معناست که برای زن هیچ محدودیتی نیست.
روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

قالیباف گفت: در 16 سالی که از نزدیک با آیت الله هاشمی رفسنجانی در عرصه سازندگی، کار، تلاش و میدان جنگ آشنا بودم، روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز ایشان بود.