کد خبر: ۳۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
در سال گذشته
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۵۸ هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمدی مقدم در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ۱۵۸هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد، اظهار داشت: در سال گذشته حدود ۷۰ مورد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این استان گزارش شده است.

وی عنوان کرد: وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری کاهش ۳۰ درصدی داشته است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز فصل گرما و احتمال وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مسافران و گردشگران از روشن کردن آتش در نقاط مستعد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع پرهیز کنند.

وی اظهار داشت: چوپانان نیز باید در ارتفاعات با دقت کامل آتش روشن کنند چرا که خطر آتش سوزی در جنگل ها با توجه به خشکسالی بسیار زیاد است و مهار آن در ارتفاعات بسیار مشکل است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.