کد خبر: ۳۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
در سال گذشته
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۵۸ هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمدی مقدم در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ۱۵۸هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد، اظهار داشت: در سال گذشته حدود ۷۰ مورد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این استان گزارش شده است.

وی عنوان کرد: وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری کاهش ۳۰ درصدی داشته است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز فصل گرما و احتمال وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مسافران و گردشگران از روشن کردن آتش در نقاط مستعد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع پرهیز کنند.

وی اظهار داشت: چوپانان نیز باید در ارتفاعات با دقت کامل آتش روشن کنند چرا که خطر آتش سوزی در جنگل ها با توجه به خشکسالی بسیار زیاد است و مهار آن در ارتفاعات بسیار مشکل است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

دادستان قم با اشاره به فوت یک میوه فروش گفت: بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست.
اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر شنبه شب با بزرگداشت ژاله علو و محمود کلاری و تقدیر از برگزیدگان در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد.