کد خبر: ۳۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
در سال گذشته
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۵۸ هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمدی مقدم در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ۱۵۸هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد، اظهار داشت: در سال گذشته حدود ۷۰ مورد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این استان گزارش شده است.

وی عنوان کرد: وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری کاهش ۳۰ درصدی داشته است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز فصل گرما و احتمال وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مسافران و گردشگران از روشن کردن آتش در نقاط مستعد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع پرهیز کنند.

وی اظهار داشت: چوپانان نیز باید در ارتفاعات با دقت کامل آتش روشن کنند چرا که خطر آتش سوزی در جنگل ها با توجه به خشکسالی بسیار زیاد است و مهار آن در ارتفاعات بسیار مشکل است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.