کد خبر: ۳۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
در سال گذشته
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۵۸ هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمدی مقدم در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ۱۵۸هکتار از مراتع و جنگل های چهارمحال و بختیاری در سال گذشته دچار حریق شد، اظهار داشت: در سال گذشته حدود ۷۰ مورد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این استان گزارش شده است.

وی عنوان کرد: وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری کاهش ۳۰ درصدی داشته است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز فصل گرما و احتمال وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مسافران و گردشگران از روشن کردن آتش در نقاط مستعد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع پرهیز کنند.

وی اظهار داشت: چوپانان نیز باید در ارتفاعات با دقت کامل آتش روشن کنند چرا که خطر آتش سوزی در جنگل ها با توجه به خشکسالی بسیار زیاد است و مهار آن در ارتفاعات بسیار مشکل است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سهم مسکن در سبد هزینه ایرانی‌ها چقدر است؟

سهم مسکن در سبد هزینه ایرانی‌ها چقدر است؟

بررسی‌های بانک مرکزی نشان می‌دهد با وجود رکود شدید و نوسان بازار مسکن همچنان سهم هزینه تامین مسکن در سبد خانوارهای ایرانی بالا است چنانکه 47 درصد هزینه پایتخت نشینان یعنی معادل نیمی از درآمد آنها صرف تامین هزینه مسکن می‌شود.
تلاقی فصل ها در دره مدیترانه‌ای + تصاویر

تلاقی فصل ها در دره مدیترانه‌ای + تصاویر

یکی از مناطق خوش آب و هوای استان کرمان، دره دلفارد است که در فاصله 25 کیلومتری از جیرفت قرار دارد، منطقه ای که از آن به عنوان یکی از قطب های اکوتوریسم کرمان یاد می شود.