کد خبر: ۳۹۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
مدیرعامل مجمع فرزندان شاهد شهرداری مشهد:
مدیر عامل مجمع فرزندان شاهد شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر بیش از 40 درصد فرزندان شاهد شهرداری شاغل در آتش‌نشانی هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عین القضات در نشست صمیمی شهردار مشهد با فرزندان شاهد شهرداری مشهد که در محل مجتمع فرهنگی کوهسنگی این شهر برگزار شد، با تشکر از شهردار و تیم مدیریت شهری به خاطر اهتمام ویژه‌ای که بر روی موضوع ایثار و شهادت در طول 4 سال اخیر داشته‌اند، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف تشکیل مجمع فرزندان شاهد شهرداری مشهد گردهم آمدن فرزندان شهید شاغل در شهرداری بوده است که باید به این موضوع مهم توجه جدی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه این دور هم بودن‌ها و استفاده از توان یکدیگر در بخش‌های مختلف، قطعا سود زیادی دارد، ادامه داد: در حال حاضر ظرفیت بالقوه‌ای بین فرزندان شاهد و ایثارگر وجود دارد که این مجمع می‌تواند این توان را به فعلیت برساند.
مدیر عامل مجمع فرزندان شاهد شهرداری مشهد با اشاره به برنامه‌های متنوعی که این مجموعه برای فرزندان شهید در نظر گرفته است، متذکر شد: این برنامه‌ها شامل برنامه‌های آموزشی، مهارتی، ورزشی و فرهنگی است که قطعا در آینده‌ای نزدیک افزایش نیز خواهد یافت.
وی با بیان اینکه بحث برگزاری اردوهای گروهی نیز در دستور کار مجمع فرزندان شاهد شهرداری مشهد قرار دارد، متذکر شد: همچنین در زمینه ورزش نیز برنامه‌های بسیار خوبی در راستای برپایی مسابقات ورزشی داریم که در آینده‌ای نزدیک به مرحله اجرا در خواهد آمد.
عین القضات با تاکید بر لزوم افزایش سطح علمی فرزندان شاهد شاغل در شهرداری مشهد افزود: باید شما سطح علمی خود را از این بالاتر برده و تحصیلات تکمیلی را جدی‌تر بگیرید.
وی همچنین در پایان به مطالبات مجمع فرزندان شاهد شهرداری مشهد از شهردار اشاره و خاطرنشان کرد: اختصاص یک ساختمان به مجمع، رفع مشکلات ساختاری مجمع، بحث تخصیص اعتبارات برای اجرای طرح‌های مختلف مجمع، درج مدرک تحصیلی و ارائه درجه تشویقی به فرزندان شاهد شاغل در آتش‌نشانی مشهد از جمله این مطالبات بود.
 
برچسب ها: شهرفردا ، شهرداری ، مشهد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ابلاغ افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران

ابلاغ افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران

رییس شورای شهر تهران از ابلاغ افزایش حدودا 10 تا 15 درصدی نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران خبر داد.
اما و اگرهای دریافت سود 200 هزار تومانی سهام عدالت/همه آنچه درباره سهام عدالت باید بدانید

اما و اگرهای دریافت سود 200 هزار تومانی سهام عدالت/همه آنچه درباره سهام عدالت باید بدانید

تاکنون 27 میلیون نفر شماره شبای خود را اعلام کرده‌اند و 22 میلیون نفر باقیمانده تا پایان شهریورماه فرصت دارند تا شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت اعلام کنند تا مشمول نخستین مرحله واریز سود گردند، سود 150 تا 200 هزارتومانی که حدود 90 هزار تومان آن در آستانه پاییز پرداخت می‌شود.