کد خبر: ۳۹۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات خراسان شمالی مطرح کرد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: امسال نیز راهپیمایی روز قدس، روزی که فریاد عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی بار دیگر لرزه بر اندام پوشالی نظام استبداد خواهد انداخت باشکوه‌تر از قبل در ۵۰ نقطه از استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت‌الاسلام محمد سالاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در بجنورد، بابیان اینکه روز جهانی قدس، نه‌تنها روز ملت مظلوم فلسطین، بلکه روز همه مظلومین عالم است، اظهار داشت: این روز، روز انفجار خشم مقدس مستضعفان و محرومان عالم، علیه دنیای زر، زور و تزویر صهیونیسم بین‌المللی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی در روز جهانی قدس پاسخ قاطع و محکمی به مستکبران جهانی می‌دهد، افزود: راهپیمایی روز قدس همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در سراسر استان برپا خواهد شد و در بجنورد نیز راهپیمایی ساعت 11 از محل میدان شهید به سمت مصلا امام خمینی (ره) آغاز خواهد شد و پس از آتش‌زدن آدمک استکبار و قرائت قطعنامه، سخنرانی در محل مصلا برگزار می‌شود.

وی با محکوم‌کردن حملات تروریستی در مجلس و مرقد مطهر امام خمینی (ره) تصریح کرد: ظلم‌ستیزی ملت ایران یک سابقه طولانی دارد و این حادثه تروریستی نخستین و آخرین حادثه و طمع و توطئه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی نیست و از ابتدای تشکیل نظام بدخواهان هر کاری علیه نظام می‌توانستند انجام دادند.

سالاری افزود: بی‌تردید راهپیمایی روز قدس عامل وحدت بین مسلمانان جهان در برابر توطئه استکبار است و ملت ایران برای همین آرمان‌ها خون‌ها داده است و حادثه تروریستی در مجلس و مرقد امام راحل نیز یکی از این وقایع بود که بی‌تردید امسال ملت ایران با خروش و حضور بیشتر و پرشورتر به عالم نشان خواهد داد که این عملیات کور سبب سست‌شدن پای ملت نمی‌شود بلکه گام‌های آنان را محکم‌تر خواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی خاطرنشان کرد: مسلمانان جهان باید با بصیرت و روشن‌بینی و شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس مواضع خود را در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به دنیا اعلام کنند. ملت ایران با اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی به‌واسطه ایمان به هدف حاضر است برای رسیدن به سرمنزل مقصود تمام وجودش را در این مسیر فدا کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.