کد خبر: ۳۹۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
پس از تأخیرهای فراوان
عضو شورای شهر زنجان شهر زنجان با اشاره به تأمین اعتبار برای تکمیل پل سید‌الشهدا گفت: این پل شهریور ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس راشاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان با اشاره به افتتاح پل سید الشهدای زنجان اظهار داشت: این پل قرار بود در اواخر اردیبهشت امسال افتتاح شود ولی عدم مدیریت برخی از مسئولان سبب شد افتتاح این پل شهریور امسال باشد.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پل سید‌الشهدا تا پایان سال 95 نیز از وعده‌های محقق نشده است، افزود: علت‌های فراوانی در کندی کار این پروژه دخیل بود که همه عوامل دست به دست هم داد تا این پروژه با تاخیرهای فراوان افتتاح شود.

عضو شورای شهر زنجان تصریح کرد: بودجه سال 95 برای این پل 4 میلیارد تومان بود و نیز شهردار زنجان در جلسه مشترکی که سال گذشته برگزار شد از ما درخواست کرد 4 میلیارد دیگر برای این پروژه در نظر بگیرید.

وی با بیان اینکه 8میلیارد برای باقی‌مانده پل سید شهدا هزینه شد، گفت: این مجوز را برای شهردار دادیم تا برای این مبالغ را برای تکمیل این پل هزینه کند.

راشاد با اشاره به اهمیت افتتاح پل برای برطرف شدن مشکلات ترافیکی خاطرنشان کرد: در جلسه چند روز قبل با پیمانکار این پروژه پل مطرح شد که باید این پل در اواخر اردیبهشت تحویل داده می‌شد.

وی با اشاره به نتیجه جلسه اخیر گفت: در جلسه اخیر مقرر شد شهردار 2 میلیارد دیگر برای اتمام این پروژه اختصاص دهد تا این پروژه در شهریور افتتاح شود.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه تحریمات هم در روند کندی این پروژه بی‌تاثیر نبوده است، گفت: کابل‌های مورد استفاده در پل قرار بود از اسپانیا برای ما ارسال شود که به دلیل تحریم‌ها با تاخیر فراوان به ایران ارسال شد.

وی تاکید کرد: من از نفراتی بودم که با این تصمیمات مخالف بودم و باید این پروژه در اواخر اردیبهشت افتتاح می‌شد و هیچ دلیلی برای من قانع کننده نیست.

راشاد گفت: پروژه‌ای که بر اساس فهرست بها باشد به تاخیر افتادن افتتاح آن یک امر بدیهی است و دیدیم که پروژه پل سید الشهدا هم بر اساس فهرست بها بود و با تاخیر مواجه شد و مشکلاتی برایش پیش آمد و اگر پروژه عظیم سبزه میدان هم بر اساس فهرست بها می‌شد سال‌ها برای افتتاح آن طول می‌کشید و خوشبختانه آن پروژه عظیم این‌گونه نشد.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، افتتاح
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه / تصاویر

جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه / تصاویر

استان کرمانشاه با وسعتی در حدود ۲۴۴۳۴ کیلومتر مربع در میانه ضلع غربی کشور قرار گرفته است. کرمانشاه از نخستین زیستگاه های بشری و مهد تمدن بوده و اکنون نیز یکی از غنی ترین مناطق از نظر آثار تاریخی, جاذبه های طبیعی و قابلیت های توریستی است .
احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اجرای طرح کارورزی

احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اجرای طرح کارورزی

یک اقتصاددان گفت: روزنه‌های سوء استفاده در طرح کارورزی که قرار است از فردا برای به‌کارگرفتن فارغ التحصیلان اجرایی شود بقدری بزرگ است که احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اخراج کارگران زبده و بکارگیری کارورزان وجود دارد.