کد خبر: ۳۹۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد
فرمانده انتظامی کرمان گفت: نزدیک به۱۰هزار نفر از همکاران در مجموعه پلیس استان شرایط مساعدی را برای عبادت و عزاداری مردم فراهم کردند و وظیفه ارتقاء امنیت عمومی جامعه را بر عهده داشتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار رضا بنی اسدی فر با آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمام هموطنان در ایران اسلامی و عرض تسلیت به مناسبت شهادت مولای متقیان امام علی (ع)، در خصوص چگونگی برقراری امنیت لیالی قدر اظهار داشت: پلیس استان کرمان مفتخر است که با استفاده از ظرفیت های موجود در رده های عملیاتی، اجرایی، تخصصی و همچنین بهره گیری از تلاش سایر دستگاه ها که وظیفه خدمت رسانی به مردم را بر عهده دارند، در تامین امنیت لیالی قدر موفق عمل کرد.

وی افزود: نزدیک به ۱۰ هزار نفر از همکاران در مجموعه پلیس استان شرایط مساعدی را برای عبادت و عزاداری مردم فراهم کردند و وظیفه ارتقاء امنیت عمومی جامعه را بر عهده داشتند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه رده های قضایی، سپاه، بسیج و اداره اطلاعات نهایت همکاری را با پلیس برای برقراری امنیت انجام دادند، ابراز داشت: خوشبختانه با تمهدیدات ویژه از قبل پیشبینی شده، هیچگونه مشکل خاصی در بحث امنیت در لیالی قدر وجود نداشت و مردم با خیالی آسوده به عبادت پرداختند.

سردار بنی اسدی فر بیان کرد: حفظ و ارتقاء امنیت عمومی جامعه وظیفه خطیر پلیس محسوب می شود و این مجموعه امیدوار است با کمک ائمه اطهار (ع) و شهدای عزیز اسلام این مهم را به سرانجام مقصود برساند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شب قدر ، امنیت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زیمباوه برای کنترل تورم و رکود چه کرد؟

زیمباوه برای کنترل تورم و رکود چه کرد؟

در حالیکه زیمباوه پس از جنگ تورم 98 درصدی را تجربه کرده و روزانه نصف ارزش پول خود را از دست می داد ،دولت وقت برای کنترل تورم ورکود دلار آمریکا را جایگزین دلار این کشور کرد ،اکنون تورم زیمباوه 11 درصد گزارش می شود.
انصراف نوه امام از سرپرستی شهرداری تهران

انصراف نوه امام از سرپرستی شهرداری تهران

علی اشراقی نوه امام از نامزدی برای سرپرستی شهرداری تهران انصراف داد.