کد خبر: ۳۹۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد
فرمانده انتظامی کرمان گفت: نزدیک به۱۰هزار نفر از همکاران در مجموعه پلیس استان شرایط مساعدی را برای عبادت و عزاداری مردم فراهم کردند و وظیفه ارتقاء امنیت عمومی جامعه را بر عهده داشتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار رضا بنی اسدی فر با آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمام هموطنان در ایران اسلامی و عرض تسلیت به مناسبت شهادت مولای متقیان امام علی (ع)، در خصوص چگونگی برقراری امنیت لیالی قدر اظهار داشت: پلیس استان کرمان مفتخر است که با استفاده از ظرفیت های موجود در رده های عملیاتی، اجرایی، تخصصی و همچنین بهره گیری از تلاش سایر دستگاه ها که وظیفه خدمت رسانی به مردم را بر عهده دارند، در تامین امنیت لیالی قدر موفق عمل کرد.

وی افزود: نزدیک به ۱۰ هزار نفر از همکاران در مجموعه پلیس استان شرایط مساعدی را برای عبادت و عزاداری مردم فراهم کردند و وظیفه ارتقاء امنیت عمومی جامعه را بر عهده داشتند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه رده های قضایی، سپاه، بسیج و اداره اطلاعات نهایت همکاری را با پلیس برای برقراری امنیت انجام دادند، ابراز داشت: خوشبختانه با تمهدیدات ویژه از قبل پیشبینی شده، هیچگونه مشکل خاصی در بحث امنیت در لیالی قدر وجود نداشت و مردم با خیالی آسوده به عبادت پرداختند.

سردار بنی اسدی فر بیان کرد: حفظ و ارتقاء امنیت عمومی جامعه وظیفه خطیر پلیس محسوب می شود و این مجموعه امیدوار است با کمک ائمه اطهار (ع) و شهدای عزیز اسلام این مهم را به سرانجام مقصود برساند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شب قدر ، امنیت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.