کد خبر: ۳۹۱۲۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۰
معاون استاندار چهارمحال و بختیاری مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: صدور هرگونه مجوز ساخت و ساز در روستاهای حاشیه زاینده‌رود باید مطابق طرح هادی روستا باشد و خارج از حریم رودخانه نباید هیچ‌گونه مجوزی صادر شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، گودرز امیری در کارگروه مبارزه با زمین‌خواری استان اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی به ویژه راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، منابع طبیعی و جهادکشاورزی باید مسئله زمین‌های فاقد سند استان را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه در 2 سال گذشته آموزش و پرورش استان نزدیک به نیمی از املاکش را مستند کرده است، افزود: از سال 92 تاکنون 4 هزار و 948 سند تک برگی در استان صادر شده است در همین راستا دستگاه‌های دولتی باید تا پایان سال برای همه اراضی بدون سند استان سند اخذ و سندهای دفترچه‌ای را به تک برگی تبدیل کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: عدم انجام تحویل و تحول بین منابع طبیعی و راه و شهرسازی عاملی برای زمین‌خواری شده است از همین‌رو باید این مسئله با جدیت بیشتری پیگیری شود.

امیری با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز حاشیه رودخانه زاینده‌رود، خاطرنشان کرد: صدور هرگونه مجوز ساخت و ساز در روستاهای حاشیه زاینده‌رود باید مطابق طرح هادی روستا باشد و خارج از حریم رودخانه نباید هیچ‌گونه مجوزی صادر شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که ساخت و سازهای انجام شده در حریم کمی رودخانه‌ها بدون مجوز باشد باید مطابق قانون تخریب شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

دادستان قم با اشاره به فوت یک میوه فروش گفت: بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست.
اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر شنبه شب با بزرگداشت ژاله علو و محمود کلاری و تقدیر از برگزیدگان در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد.