کد خبر: ۳۸۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری بجنورد:
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری بجنورد گفت: مالکین ناوگان دیزلی باری درون‌شهری تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند به‌منظور ثبت‌نام و تعیین سهمیه سوخت خودروی خود به دفاتر خدمات پستی مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا شافعی در گفت‌وگو با خبرنگاران دربجنورد اظهار داشت: تمام ناوگانی از قبیل کامیون، کامیونت، کمپرسی، جرثقیل، خودروها حمل اثاثیه منزل و غیره که در حوزه شهری فعال هستند و همچنین ناوگان باری که هم در حوزه درون‌شهری و هم در حوزه برون‌شهری فعالیت دارند باید در این طرح شرکت و پروانه فعالیت خودرو و پروانه اشتغال رانندگان را از سازمان تاکسیرانی بجنورد دریافت نمایند.

شافعی بابیان اینکه در غیر این صورت سهمیه سوخت این ناوگان به‌صورت پلکانی کسر خواهد شد گفت: این سهمیه ماهیانه شارژ می‌شود و چنان چه مالکین خودروهای مزبور تا شهریورماه امسال پروانه فعالیت و اشتغال از سازمان تاکسیرانی دریافت نکنند به این افراد سهمیه تعلق نخواهد گرفت و باید از سوخت آزاد استفاده کنند.

 مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بجنورد اظهار داشت: این طرح به‌منظور آغاز طرح تخصیص سوخت ناوگان مبتنی بر پیمایش از اسفند پارسال شروع‌شده است و شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 05832247255 سازمان تاکسیرانی بجنورد تماس حاصل نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سهم مسکن در سبد هزینه ایرانی‌ها چقدر است؟

سهم مسکن در سبد هزینه ایرانی‌ها چقدر است؟

بررسی‌های بانک مرکزی نشان می‌دهد با وجود رکود شدید و نوسان بازار مسکن همچنان سهم هزینه تامین مسکن در سبد خانوارهای ایرانی بالا است چنانکه 47 درصد هزینه پایتخت نشینان یعنی معادل نیمی از درآمد آنها صرف تامین هزینه مسکن می‌شود.
تلاقی فصل ها در دره مدیترانه‌ای + تصاویر

تلاقی فصل ها در دره مدیترانه‌ای + تصاویر

یکی از مناطق خوش آب و هوای استان کرمان، دره دلفارد است که در فاصله 25 کیلومتری از جیرفت قرار دارد، منطقه ای که از آن به عنوان یکی از قطب های اکوتوریسم کرمان یاد می شود.