کد خبر: ۳۸۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری بجنورد:
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری بجنورد گفت: مالکین ناوگان دیزلی باری درون‌شهری تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند به‌منظور ثبت‌نام و تعیین سهمیه سوخت خودروی خود به دفاتر خدمات پستی مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا شافعی در گفت‌وگو با خبرنگاران دربجنورد اظهار داشت: تمام ناوگانی از قبیل کامیون، کامیونت، کمپرسی، جرثقیل، خودروها حمل اثاثیه منزل و غیره که در حوزه شهری فعال هستند و همچنین ناوگان باری که هم در حوزه درون‌شهری و هم در حوزه برون‌شهری فعالیت دارند باید در این طرح شرکت و پروانه فعالیت خودرو و پروانه اشتغال رانندگان را از سازمان تاکسیرانی بجنورد دریافت نمایند.

شافعی بابیان اینکه در غیر این صورت سهمیه سوخت این ناوگان به‌صورت پلکانی کسر خواهد شد گفت: این سهمیه ماهیانه شارژ می‌شود و چنان چه مالکین خودروهای مزبور تا شهریورماه امسال پروانه فعالیت و اشتغال از سازمان تاکسیرانی دریافت نکنند به این افراد سهمیه تعلق نخواهد گرفت و باید از سوخت آزاد استفاده کنند.

 مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بجنورد اظهار داشت: این طرح به‌منظور آغاز طرح تخصیص سوخت ناوگان مبتنی بر پیمایش از اسفند پارسال شروع‌شده است و شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 05832247255 سازمان تاکسیرانی بجنورد تماس حاصل نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع)

ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع)

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) خبر داد و گفت: گره ترافیکی در جاده‌ها وجود ندارد.
رشد 60 درصدی منابع بانک شهر طی 3 سال گذشته

رشد 60 درصدی منابع بانک شهر طی 3 سال گذشته

مدیرعامل بانک شهر از رشد 60 درصدی منابع این بانک طی 3 سال گذشته خبرداد.