کد خبر: ۳۸۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
رئیس پلیس بوشهر:
رئیس پلیس شهرستان بوشهر گفت: باند حرفه‌ای سارقان طلاجات منزل در بوشهر با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان شناسایی، کشف و متلاشی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده صبح امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه امنیت در شهرستان بوشهر با مشارکت مردم برقرار و پایدار است، اظهار داشت: تلاش شبانه‌روزی ماموران انتظامی و مشارکت مردم زمینه برقراری امنیت و احساس امنیت در شهرستان بوشهر فراهم کرده و این مهم سبب کاهش جرائم خشن شده است.

وی با بیان اینکه جرائم و تخلفات در ماه مبارک رمضان کاهش چشمگیری یافته است، افزود: ماه مبارک رمضان در کاهش جرائم مختلف، ناهنجار‌ی‌ها و تخلفات، بسیار تاثیرگذار است و آمارها بر این مهم صحه می‌گذارد.

رئیس پلیس شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه اعتقاد و باورهای دینی در کاهش آسیب‌ها و جرائم و ارتقاء احساس امنیت در جامعه و بین عموم مردم نقش بسزایی دارد اظهار کرد: پلیس برای ارتقاء سطح امنیت در بین مردم طرح‌های جدید و مختلفی در برنامه کاری خود قرار داد و ارزیابی‌ها نشان از رضایتمندی مردم  است.

عرب‌زاده از متلاشی شدن باند حرفه‌ای سارقان طلاجات در بوشهر خبرداد و  افزود: در یک عملیات هماهنگ و منسجم پلیسی در شهر بوشهر و یکی از شهرهای اطراف سارقان طلاجات منزل 12 ساعت پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده دارای سوابق مجرمانه هستند از اعتراف سارقان به  10 مورد سرقت خبرداد و  بیان کرد: دو سارق دستگیر شده  به 5 فقره سرقت طلاجات منزل، 3 فقره سرقت داخل خودرو  و 2 فقره سرقت اماکن خصوصی  اعتراف کرده‌اند.

رئیس پلیس شهرستان بوشهر با تاکید بر تامین حفاظ منازل برای جلوگیری از هرگونه سرقت تصریح کرد: شهروندان از خالی گذاشتن منازل خصوصا در روزهای پایانی هفته خودداری کنند، و درب و پنجره های منازل ویلایی، طبقه‌های همکف و اول در مجتمع‌های آپارتمانی با حفاظ و قفل مناسب ایمن کنند.

عرب‌زاده با بیان اینکه  ایجاد منازل به دوربین‌های مدار بسته امری مهم و ضروری است تاکید کرد: شهروندان در صورت امکان منازل خود را به دوربین‌های مداربسته مجهز  کنند تا در جلوگیری از هرگونه سرقت اثرگذار شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خیز صنعت جهانی مد برای تسخیر بازار 484 بیلیون دلاری پوشاک اسلامی

خیز صنعت جهانی مد برای تسخیر بازار 484 بیلیون دلاری پوشاک اسلامی

رشد جمعیت مسلمانان و بهبود وضعیت اقتصادی کشورهای مسلمان باعث شده خرید لباس در کشورهای اسلامی از 266 بیلیون دلار فراتر رود و پیش بینی بلومبرگ حاکی است این عدد در سال 2018 معادل 484 بیلیون دلار پیش بینی کرد.
آثار ساکنان اولیه حاشیه دریای خزر / تصاویر

آثار ساکنان اولیه حاشیه دریای خزر / تصاویر

سایت موزه گوهرتپه با وسعتی حدود ۵۰ هکتار، به عنوان یکی از بزرگترین محوطه‌های آغاز شهرنشینی در حاشیه دریای خزر شناخته می‌شود.