کد خبر: ۳۸۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
استاندار همدان:
استاندار همدان گفت: قطار تهران- همدان آماده تحویل است و به زودی یک‌هزار میلیارد تومان طرح آماده در همدان افتتاح خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدناصر نیکبخت در مراسم افطاری نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان راینکه اگر در خصوصیات و شخصیت امیر مومنان (ع) غور شود، می بینیم که بعد از پیامبر اسلام(ص) کسی را نداریم که بتواند الگوی مردم جهان شود، گفت: جمیع خصائل نیکو و شایسته را در یک فرد می بینیم و آن حضرت امیرالمومنین(ع) است.

وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی تنها نظام تشیع در عالم است که سعی کرده با الگوبرداری از حضرت علی (ع) کانون امید مظلومان جهان باشد، گفت: حامیان تروریسم و تروریست‌ها بدانند که ایران این مراحل را آزموده و بیشترین شهدای ترور را تقدیم کرده و ایران آسیب پذیر نیست.

نیکبخت با بیان اینکه در دفاع مقدس و مقابل تروریستها ایران را آزموده اند، از حضور شایسته مردم در انتخابات تشکر کرد و گفت: شرکت ۷۵ درصد از کسانی که می توانستند رای بدهند در پای صندوق های رای درست در زمانی که ترامپ در منطقه بود و آمده بود تا اعراب بدوی را بدوشد، شگفت انگیز است.

استاندار همدان ادامه داد: ترامپ با نیت ایران هراسی اعراب را وادار به قراردادهایی با آمریکا کرد اما در این زمان مردم با حضور در پای صندوق ها به نظام رای دادند و اعلام همبستگی کردند.

وی تاکید کرد: اگر با تأسی از مقام معظم رهبری فقط مردم به مشارکت تنها دعوت می شدند مردم بیشتر هم می آمدند.

نیکبخت با بیان اینکه از شورای نگهبان که بدون هیچ دغدغه با هیئت اجرایی همراهی کردند و انتخابات سالم برگزار شد، قدردانی می کنم، ادامه داد: مردم در ۴ سال دوم فعالیت دولت کار می خواهند.

وی با بیان اینکه به همکاران اداری عرض می کنم اگر می توانید با این روش و منش کار کنید در خدمت شما هستیم اما اگر نمی توانیدبا حفظ احترام جابجا شوید، گفت: الان موقع کار است و مرد میدان می خواهد و هر چقدر برای مردم کار کنیم در حد فداکاری هم کار کنیم، کم است.

استاندار همدان بابیان اینکه مردم وظیفه خود را به خوبی انجام دادند و  ما هم باید بتوانیم وظایف خود را انجام دهیم، گفت: قطار تهران- همدان آماده تحویل است و به زودی هزار میلیارد تومان طرح آماده در همدان افتتاح خواهد شد.

نیکبخت یادآور شد: اولین مسافران قطار تعدادی از خانواده معظم شهدا، جانبازان عزیز و خبرنگاران استان هستند که از همدان به مشهد خواهند رفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

تمهیدات ترافیکی برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی روز قدس از سوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تشریح شد.
خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بزودی سامانه‌ای برای ثبت نام ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت مترو اعلام خواهد شد.