کد خبر: ۳۸۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۵
مسئول اداره اکرام کمیته امداد قم:
مسئول اداره اکرام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم با بیان اینکه ۱۵ هزار و ۷۰۰ خانواده نیازمند در قم تحت پوشش کمیته امداد است، گفت: ۵۷ نفر از ایتام قم حامی ندارند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین قره داغی در گفتگو با خبرنگاران، با تأکید بر توجه بیشتر به ایتام و خانواده‌های نیازمند در ماه مبارک رمضان گفت: در حال حاضر ۱۵ هزار و ۷۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قم قرار دارند که برخی آنها هنوز نیازمند افرادی هستند تا از آنها حمایت کنند.

وی با بیان اینکه ۲ هزار و یک یتیم به شکل عمومی تحت حمایت کمیته امداد قم هستند، ابراز داشت: این تعداد را نزدیک به ۱۴ هزار حامی مورد حمایت قرار داده‌اند ولی با این وجود برخی از این ایتام برای رسیدن به شرایط مناسب مالی نیازمند حمایت بیشتر هستند.

مسئول اداره اکرام کمیته امداد امام خمینی(ره) قم به اجرای طرح شفا و طرح محسنین اشاره کرد و گفت: در قالب این طرح فرزندان خانواده‌های فقیر و نیازمند تحت حمایت قرار می‌گیرند که تعداد این افراد در قم ۲ هزار و ۷۷ نفر است و  ۳ هزار و ۵۰۹ حامی برای آنها در حال حاضر وجود دارد.

وی ادامه داد: طی سال جاری هم ۵۷ ورودی ایتام در کمیته امداد امام خمینی(ره) به ثبت رسیده که این تعداد هنوز حامی ندارند و امیدواریم که در روز ۲۱ ماه رمضان این تعداد هم مورد حمایت قرار بگیرند.

قره داغی حداقل کمک مردم به ایتام را ۳۰ هزار تومان عنوان و بیان کرد: البته هستند افرادی که در این بین مبالغ بیشتری را پرداخت می‌کنند.

وی با بیان اینکه برخی از افراد حتی تا ۱۵۰ یتیم را مورد حمایت دارند، گفت: برخی از حامیان ایتام قم از دیگر کشورها مثل آمریکا، انگلیس و فرانسه هستند.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، کمیته امداد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.