کد خبر: ۳۸۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۳
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند خبر داد
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند از وقوع ۳۶ حادثه طی هفته گذشته در بیرجند خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، موسی میرزایی در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: آتش نشانان بیرجند طی هفته گذشته به ۳۶ ماموریت اعزام شدند.

وی ادامه داد: از این تعداد، ۲۹ حادثه در داخل محدوده شهری و هفت مورد نیز خارج محدوده شهری رخ داده است.

میرزایی از مهار ۱۴ مورد حریق طی هفته گذشته خبر داد و گفت: از شهروندان خواستاریم با رعایت نکات ایمنی وتوجه به توصیه های آتش نشانی، مانع بروز اینگونه حوادث شوند.

وی با بیان اینکه مشاهده مار، بیشترین امار اعزام ماموریت را به خود اختصاص داده است، گفت: به شهروندان توصیه می شود، با مشاهده مار ابتدا خونسردی خود را حفظ کرده و سپس با شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تماس بگیرند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند ادامه داد: هرگز خود نسبت به دام انداختن مار یا حیوانات موذی اقدام نکنید چراکه بسیاری از مارها و حیوانات موذی سمی هستند.

میرزایی حریق منزل مسکونی را از مهم ترین حوادث هفته گذشته دانست و گفت: منزل مسکونی  حوالی خیابان توحید به علت نامعلومی طعمه حریق شده و کسی در منزل حضور نداشت.

وی ادامه داد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل با استفاده از لوله های آبرسان حریق را اطفاء و نسبت به تهویه دود اقدام کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند بیان کرد: در این حادثه خوشبختانه خسارات جانی نداشتیم ولی خسارات مالی فراوانی به مالک وارد آمد.
برچسب ها: شهرفردا ، شهرداری ، بیرجند
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

آلودگی شدید هوای پایتخت موجب تعطیلی تمام مدارس شده است.
بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

«بازار قیصریه»، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای ایران است که میدان نقش جهان را به میدان کهنه اصفهان وصل می‌کند. در اطراف میدان نقش جهان و بازار قیصریه، فروشندگانی هستند که عتیقه جات و اشیاء قدیمی اصفهان را که رنگ و بویی از تاریخ و تمدن اصفهان دارند به فروش می رسانند.