کد خبر: ۳۸۸۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۱
دبیر شورای بانک‌های استان زنجان:
دبیر شورای بانک‌های استان زنجان با اشاره به اینکه محدودیتی در منابع مالی تسهیلات طرح رونق وجود ندارد، گفت: زنجان در شبکه بانکی جزو ۱۰ استان برتر کشور شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کوروش معالی عصر امروز در جمع حبرنگاران با اشاره به اینکه شبکه بانکی استان در سال95 عملکرد قابل قبولی داشته است، اظهار داشت: سال گذشته شبکه بانکی استان در زمره 10 استان برتر کشور بود.

دبیر شورای هماهنگی امور بانک‌های استان زنجان با بیان اینکه محدودیتی در منابع مالی نداریم و تمام قد در خدمت طرح رونق اقتصادی هستیم، ابراز کرد: فرمانداران به مجموعه شبکه بانکی در مبحث‌های مختلف مثل وصول مطالبات کمک کنند.

فرامرز نیک‌سرشت امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه یکی از موانع و تهدیدهای اقتصاد مقاومتی نگرش ایستایی است، اظهار داشت: لازمه اقتصاد مقاومتی رویه تحول‌گرایی اجرای برنامه‌ها به شکل پویا و خلاق است و در این زمینه باید از شخصیت‌های علمی استفاده شود.

پرویز خالقی، فرماندار شهرستان سلطانیه در این جلسه با ارائه دو پیشنهاد برای اجرای طرح رونق ابراز کرد: پیشنهاد نخست این است که برش شهرستانی این طرح نیز تدوین شده و به فرمانداری‌های شهرستانها ارسال شود و دوم  فرمانداری شهرستان‌ها بتوانند در اجرای برنامه‌های مربوط به شهر خود دخالت کرده و در تصمیم‌گیری‌های مربوطه سهیم باشند.

ناصر فغفوری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه برنامه‌های حوزه اقتصاد مقاومتی باید تا اواخر اردیبهشت ماه به وزارتخانه ارائه می‌شد، گفت: اطلاعات و خوراک ابتدایی را قبل از نیمه نخست اردیبهشت ماه به وزارتخانه ارسال کردیم .

وی با بیان اینکه استانی که فرآیند رونق اقتصادی خود را تسهیل کند موفق‌تر است، ابراز کرد: به عنوان مثال واحدهایی که افزایش تولید داشته‌اند در بحث تأمین سرمایه در گردش، اعطای تسهیلات به آنها بدون گذراندن سیکل اداری و با پرداخت سود تسهیلات قبلی، تمدید می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟  چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟ چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

یک اقتصاددان گفت :بودجه مبتنی بر عملکرد بودجه ای سالم است ، بودجه ای که هزینه جاری آن از محل مالیاتهایی که مبتنی بر اطلاعات شفاف است و از طرق مردم تامین شده باشد حاصل شود ،نه بودجه ای که درآمدهای نفتی آن حقوق کارمندان دولت می شود.
سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

معاون شهردار تهران گفت : با وجود اعلام آمادگی آلمان و چین برای فایناس در ایران قرارداد همکاری برای تبدیل زباله به انرژی با کشور کره منعقد شد.