کد خبر: ۳۸۸۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۱
دبیر شورای بانک‌های استان زنجان:
دبیر شورای بانک‌های استان زنجان با اشاره به اینکه محدودیتی در منابع مالی تسهیلات طرح رونق وجود ندارد، گفت: زنجان در شبکه بانکی جزو ۱۰ استان برتر کشور شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کوروش معالی عصر امروز در جمع حبرنگاران با اشاره به اینکه شبکه بانکی استان در سال95 عملکرد قابل قبولی داشته است، اظهار داشت: سال گذشته شبکه بانکی استان در زمره 10 استان برتر کشور بود.

دبیر شورای هماهنگی امور بانک‌های استان زنجان با بیان اینکه محدودیتی در منابع مالی نداریم و تمام قد در خدمت طرح رونق اقتصادی هستیم، ابراز کرد: فرمانداران به مجموعه شبکه بانکی در مبحث‌های مختلف مثل وصول مطالبات کمک کنند.

فرامرز نیک‌سرشت امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه یکی از موانع و تهدیدهای اقتصاد مقاومتی نگرش ایستایی است، اظهار داشت: لازمه اقتصاد مقاومتی رویه تحول‌گرایی اجرای برنامه‌ها به شکل پویا و خلاق است و در این زمینه باید از شخصیت‌های علمی استفاده شود.

پرویز خالقی، فرماندار شهرستان سلطانیه در این جلسه با ارائه دو پیشنهاد برای اجرای طرح رونق ابراز کرد: پیشنهاد نخست این است که برش شهرستانی این طرح نیز تدوین شده و به فرمانداری‌های شهرستانها ارسال شود و دوم  فرمانداری شهرستان‌ها بتوانند در اجرای برنامه‌های مربوط به شهر خود دخالت کرده و در تصمیم‌گیری‌های مربوطه سهیم باشند.

ناصر فغفوری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه برنامه‌های حوزه اقتصاد مقاومتی باید تا اواخر اردیبهشت ماه به وزارتخانه ارائه می‌شد، گفت: اطلاعات و خوراک ابتدایی را قبل از نیمه نخست اردیبهشت ماه به وزارتخانه ارسال کردیم .

وی با بیان اینکه استانی که فرآیند رونق اقتصادی خود را تسهیل کند موفق‌تر است، ابراز کرد: به عنوان مثال واحدهایی که افزایش تولید داشته‌اند در بحث تأمین سرمایه در گردش، اعطای تسهیلات به آنها بدون گذراندن سیکل اداری و با پرداخت سود تسهیلات قبلی، تمدید می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
یک

یک "زن" و قصه هزار و یک شب مدیریت شهری بغداد

شهردار بغداد میگوید: یک زن می‌تواند به مثابه یک مرد در تمامی کارهایی که به او محول شده عمل کند ، من پیش از اینکه رئیس مدیریت شهری بغداد باشم یک مهندس و دارای مدرک دکترا در زمینه مهندسی شهری هستم و این مهم بدان معناست که برای زن هیچ محدودیتی نیست.
روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

قالیباف گفت: در 16 سالی که از نزدیک با آیت الله هاشمی رفسنجانی در عرصه سازندگی، کار، تلاش و میدان جنگ آشنا بودم، روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز ایشان بود.