کد خبر: ۳۸۷۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی از قول مساعد مدیرعامل هواپیمایی ماهان برای افزایش پروازهای فرودگاه‌های استان خبر داد و گفت: جمعیت مسافر در فرودگاه‌های خراسان جنوبی نوروز امسال ۳۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان و هیئت همراه صبح امروز با حضور در استان خراسان جنوبی و بازدید از فرودگاه بین‌المللی بیرجند در جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی شرکت کرد.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان در این نشست برای افزایش پروازها از فرودگاه بیرجند و فرودگاه طبس قول مساعد داد و مقرر شد در نشست تخصصی مشترک با حضور مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی و مسئولان هواپیمایی ماهان در تهران برنامه پیشنهادی افزایش پروازهای اداره کل فرودگاه‌های استان مورد بررسی قرار گیرد.

4 پرواز در مسیر تهران-بیرجند-تهران در هفته توسط شرکت ماهان انجام می‌شود

عرب‌نژاد خاطرنشان کرد: تعداد 4 پرواز در مسیر تهران-بیرجند-تهران در طول هفته توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام می‌شود که این تعداد از اوایل تیرماه به تعداد 5 پرواز در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه افزایش یافته و تعداد 3 پرواز در مسیر تهران – طبس – تهران در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه توسط این هواپیمایی انجام می‌شود.

معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی نیز در این جلسه با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای پتانسیل‌های خوبی در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه افزایش پرواز است گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر هم استانی‌ها به دنبال برقراری پروازها به دیگر مراکز کشور همچون کیش هستیم.

خراسان جنوبی نیازمند افزایش پروازها است

محمد فرهادی افزود: این استان به دلیل وجود فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری برای حضور سرمایه‌گذاران و همچنین وجود بازارچه‌های مرزی نیازمند افزایش پروازها به مقصد تهران است.

معاون عمرانی استانداری از آمادگی کامل استانداری و بخش خصوصی برای حمایت از افزایش پروازها خبر داد و خواستار همکاری مدیر عامل شرکت هواپیمایی ماهان برای افزایش پروازها در استان شد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: تنها در نوروز امسال به نسبت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش مسافر در فرودگاه‌های استان داشته‌ایم و در حال حاضر باز هم با کمبود پرواز در برخی مسیرهای پرتردد از جمله تهران روبه‌رو هستیم.

فرودگاه بیرجند آمادگی پذیرش 48 پرواز در طول شبانه روز را دارد

هادی سلامی افزود: در چند سال اخیر زیرساخت‌های مناسبی در فرودگاه بیرجند فراهم شده و این فرودگاه آمادگی پذیرش 48 پرواز در طول یک شبانه روز را دارد.

وی با درخواست بیس کردن یک پرواز اظهار داشت: در صورت بیس کردن هواپیما در فرودگاه بیرجند اولین پرواز رفت ابتدای صبح و پرواز برگشت انتهای شب برقرار خواهد شد و بسیاری از مشکلات این استان رفع شده و می‌توان دیگر مسیرها همچون کیش که از ظرفیت مسافر خوبی برخوردار است را برقرار کرد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی تصریح کرد: خواسته اول فرودگاه بیرجند تغییر تایپ هواپیما از کوچک به بزرگ و در مرحله دوم افزایش پروازهای داخلی و سپس برقراری پروازها در مسیرهای جدید است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ابلاغ افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران

ابلاغ افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران

رییس شورای شهر تهران از ابلاغ افزایش حدودا 10 تا 15 درصدی نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران خبر داد.
اما و اگرهای دریافت سود 200 هزار تومانی سهام عدالت/همه آنچه درباره سهام عدالت باید بدانید

اما و اگرهای دریافت سود 200 هزار تومانی سهام عدالت/همه آنچه درباره سهام عدالت باید بدانید

تاکنون 27 میلیون نفر شماره شبای خود را اعلام کرده‌اند و 22 میلیون نفر باقیمانده تا پایان شهریورماه فرصت دارند تا شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت اعلام کنند تا مشمول نخستین مرحله واریز سود گردند، سود 150 تا 200 هزارتومانی که حدود 90 هزار تومان آن در آستانه پاییز پرداخت می‌شود.