کد خبر: ۳۸۶۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
شهر فردا گزارش می‌دهد
بازارهای الکترونیکی، برندسازی و کیفی‌سازی لوازم خانگی باعث پوست‌اندازی بازار و منجر به سرمایه گذاری مشارکتی دانه درشت‌های لوازم خانگی خارجی در کشورمان شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» پوست اندازی بازار محصولات خانگی، این روزها به عقیده کارشناسان در حال انجام است. رنسانسی که گفته می‌شود از فرصت تبلیغات لوازم خانگی و برندسازی به دست آمده است.

هرچند تعطیلی برخی واحدهای صنفی و یا کارخانه پرسابقه نظیر "ارج " گمانه زنیهای بازار لوازم خانگی را با فرمول رکود دشوار کرده است، اما کارشناسان این حوزه معتقدند محصولاتی که نتوانستند روزآمدی را سر لوح خود قرار دهند، به ناچار از گردونه رقابت خارج می شوند و پرونده " ارج" با همین فرمول بسته شد.

بازارهای الکترونیک، برندسازی و کیفیت بالای برند لوازم خانگی این روزها، معادلات بازار و سرمایه گذاریهای خارجی و دانه درشتهای لوازم خانگی در کشورمان را دست‌یافتنی کرده است.

محمد طحان‌پور، رییس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به بازار لوازم خانگی در گفت و گو با پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» می گوید: در بازار لوازم خانگی رشد اقتصادی مناسبی اتفاق افتاد و رکود تنها در واحدهای صنفی گزارش شده است که دلیل آن را هم باید در برندسازی توام با حضور پررنگ فروشگاه‌های اینترنتی دانست.

وی ادامه می دهد: ثبات قیمت در بازار داخلی باعث شده مردم نگران گرانتر شدن کالاها نباشند و گزارش ها حاکی است انبار کالاهای با کیفیت خالی است و برندهای ایرانی دارند، جای خود را در خانه‌های فارسی پیدا می کنند.

طحان پور می‌افزاید: سرمایه گذاری مشترک بوش و بوتان و تولید تحت لیسانس برندهای ایتالیایی و سرمایه گذاری کره‌ای‌ها از اتفاقات مثبت بازار لوازم خانگی است که به افزایش کیفیت و رقابت بازار داخلی منجر می‌شود.

رییس اتحادیه لوازم خانگی تاکید می کند: بازارهای الکترونیکی و کیفی‌سازی برندهای داخلی باعث رشد و توسعه کالاهای با کیفیت شده و هرچند برخی واحدهای صنفی به علت کاهش قدرت خرید با مشکلاتی روبرو شده‌اند اما نمی‌توان منکر پوست انداری بازار لوازم خانگی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سایه مرگ بر سر 19 میلیون ایرانی

سایه مرگ بر سر 19 میلیون ایرانی

در 140 هزار هکتار از مساحت شهری کشور که دارای بافت فرسوده است 19 میلیون نفر زندگی می کنند؛ سوال امروز این است، در زلزله بعدی چند صد نفر از هم وطنان جان می بازند؟ چند صذ کودک یتیم می شوند و چند هزار خانه ویران می شود؟
افتتاح موزه لوور ابوظبی / تصاویر

افتتاح موزه لوور ابوظبی / تصاویر

موزه لوور ابوظبی روز چهارشنبه با حضور امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی افتتاح شد.