کد خبر: ۳۸۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۹
عضو شورای اسلامی شهر زنجان :
عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: وجود دوگانگی‌ها و مغایرت‌ها در شهرداری زنجان موجب رنجش و نارضایتی مردم شده است.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  رزاق محمدی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت های عمرانی در شهر زنجان به خوبی اجرا نمی شود، افزود: روند انجام فعالیت ها در برکرواسی ادارای متوقف شده و فرار کردن سرمایه‌گذاران از شهر زنجان از مهم‌ترین مشکلات شهر زنجان است و  وجود موازی کاری در تصمیمات موجب سردرگمی در مدیریت شهری شده است.

وی ادامه داد: هنوز برخی از مسئولان شهرداری و حاکمیتی شهر، به بلوغ شورا باوری نرسیده‌اند و متاسفانه ریا و تزویر، مال و ثروت، حزب و کذب در جامعه جولان می‌دهد و در شهرداری زنجان یک کارگر صادق و کاردان حقوق ثابت خود را به سختی دریافت می‌کند در حالی که فردی که کاری نمی‌کند، مبالغ بالاتری دریافتی دارد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان افزود: در شهرداری زنجان عملکردها به صورت منطقه‌ای بوده و هر مسئولی برای خود فلسفه‌ای داشت که کارها را با سلیقه خود پیش می‌برد و این امر موجب نارضایتی مردم و فراری دادن پیمانکاران از شهر شده است.

محمدی با اذعان به اینکه طی دوره چهارم شورای اسلامی شهر زنجان مشاهده کردم که کارها در شهرداری با لابی‌گری انجام می‌شد، افزود:  علاج کار و پیشرفت و توسعه شهری در اتحاد شورا و شهرداری برای خلق یک سیستم پایدار عاری از هرگونه منیت‌ها و سیاسی کاری‌ها و داشتن واجدان کاری است.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه باو جود پیشرفت خوبی در برخی پروژه ها در تعدادی دیگر  از پروژه‌های عمرانی شهر زنجان با کندی پیش می‌رود، افزود:  تخصیص نیافتن اعتبارات  از مهم‌ترین مشکلات این امر است که در دوره چهارم شورای اسلامی شهر زنجان، اعضا می‌توانستند بهتر از این عمل کنند، اما نشد.

محمدی  ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر عملکرد یکنواختی در مسائل شهری نداشتند و مواقعی که باید پشت هم باشند، نبودند و  به راحتی تلاش همکاران خود را خنثی می‌کردند و وجود دوگانگی‌ها و مغایرت‌ها در شهرداری زنجان موجب رنجش و نارضایتی مردم شده است.

وی گفت: طی این چهار سال، فقط لایحه‌های هزینه‌ای به شورای اسلامی ارسال شده و لوایح درآمدزایی نبود و اگر شورا پیشنهادی هم داشت توجهی به آن نشده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.