کد خبر: ۳۸۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۹
عضو شورای اسلامی شهر زنجان :
عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: وجود دوگانگی‌ها و مغایرت‌ها در شهرداری زنجان موجب رنجش و نارضایتی مردم شده است.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  رزاق محمدی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت های عمرانی در شهر زنجان به خوبی اجرا نمی شود، افزود: روند انجام فعالیت ها در برکرواسی ادارای متوقف شده و فرار کردن سرمایه‌گذاران از شهر زنجان از مهم‌ترین مشکلات شهر زنجان است و  وجود موازی کاری در تصمیمات موجب سردرگمی در مدیریت شهری شده است.

وی ادامه داد: هنوز برخی از مسئولان شهرداری و حاکمیتی شهر، به بلوغ شورا باوری نرسیده‌اند و متاسفانه ریا و تزویر، مال و ثروت، حزب و کذب در جامعه جولان می‌دهد و در شهرداری زنجان یک کارگر صادق و کاردان حقوق ثابت خود را به سختی دریافت می‌کند در حالی که فردی که کاری نمی‌کند، مبالغ بالاتری دریافتی دارد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان افزود: در شهرداری زنجان عملکردها به صورت منطقه‌ای بوده و هر مسئولی برای خود فلسفه‌ای داشت که کارها را با سلیقه خود پیش می‌برد و این امر موجب نارضایتی مردم و فراری دادن پیمانکاران از شهر شده است.

محمدی با اذعان به اینکه طی دوره چهارم شورای اسلامی شهر زنجان مشاهده کردم که کارها در شهرداری با لابی‌گری انجام می‌شد، افزود:  علاج کار و پیشرفت و توسعه شهری در اتحاد شورا و شهرداری برای خلق یک سیستم پایدار عاری از هرگونه منیت‌ها و سیاسی کاری‌ها و داشتن واجدان کاری است.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه باو جود پیشرفت خوبی در برخی پروژه ها در تعدادی دیگر  از پروژه‌های عمرانی شهر زنجان با کندی پیش می‌رود، افزود:  تخصیص نیافتن اعتبارات  از مهم‌ترین مشکلات این امر است که در دوره چهارم شورای اسلامی شهر زنجان، اعضا می‌توانستند بهتر از این عمل کنند، اما نشد.

محمدی  ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر عملکرد یکنواختی در مسائل شهری نداشتند و مواقعی که باید پشت هم باشند، نبودند و  به راحتی تلاش همکاران خود را خنثی می‌کردند و وجود دوگانگی‌ها و مغایرت‌ها در شهرداری زنجان موجب رنجش و نارضایتی مردم شده است.

وی گفت: طی این چهار سال، فقط لایحه‌های هزینه‌ای به شورای اسلامی ارسال شده و لوایح درآمدزایی نبود و اگر شورا پیشنهادی هم داشت توجهی به آن نشده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.