کد خبر: ۳۸۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۸
رئیس ستاد دیه خراسان شمالی مطرح کرد
رئیس ستاد دیه خراسان شمالی از جمع‌آوری ۲۰۰ میلیون تومان کمک نقدی توسط مردم نیکوکار استان خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا استاجی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: باوجود کمک خیرین در جشن گلریزان، همچنان ۷۱ نفر به دلیل جرائم غیر عمد با ۳۰ میلیارد ریال بدهی در زندان‌های خراسان شمالی هستند.

استاجی افزود: طی امسال تعداد زندانیان آزادشده نسبت به سال گذشته، ۲۸ درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: طی سال گذشته ۱۹۸ زندانی جرائم غیر عمد از زندان‌های خراسان شمالی آزاد شدند که ۳۶ نفر از آنان به دلیل پرداخت دیه، ۳۹ نفر به علت پرداخت مهریه، ۱۰۸ نفر محکوم مالی غیر کلاهبرداری و ۱۵ نفر به دلیل پرداخت نفقه در زندان بوده‌اند.

رئیس ستاد دیه خراسان شمالی بیان کرد: میزان کل بدهی این زندانیان ۱۱۳ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال بود که با کمک خیرین، همکاری ستاد دیه کشور، صندوق تأمین خسارت‌های بدنی، پذیرش اعسار، گذشت شکات و غیره آزادشده‌اند.

استاجی گفت: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به شماره‌حساب ۸۸۸۸۸ بانک عامل واریز کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

دادستان قم با اشاره به فوت یک میوه فروش گفت: بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست.
اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر شنبه شب با بزرگداشت ژاله علو و محمود کلاری و تقدیر از برگزیدگان در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد.