کد خبر: ۳۸۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
مدیر عامل ستاد دیه استان کردستان با بیان اینکه خود شاکیان بهترین خیران هستند، تصریح کرد: مشکل آزادی تعداد بالای زندانیان با گذشت خود شاکی برطرف می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»محمد خسروی در مراسم جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان بانه اظهار داشت: سال گذشته با کمک ستاد دیه استان کردستان 220 نفر از محکومین مالی از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

وی با بیان اینکه ستاد دیه استان کردستان امانت‌دار کمک‌های مردمی است، گفت: سال گذشته برای آزادی 220 نفر زندانی جرائم غیرعمد 12 میلیارد و 800 میلیون تومان کمک‌های مالی جمع‌آوری و هزینه شد.

مدیر عامل ستاد دیه استان کردستان با بیان اینکه خود شاکیان بهترین خیران هستند، تصریح کرد: اگر کمک‌های مردمی و گذشت شاکیان نباشد نمی‌توان کار چندانی در حوزه آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد انجام داد چراکه مشکل آزادی تعداد بالای زندانیان با گذشت خود شاکی برطرف می‌شود.

وی گفت: خوشبختانه سال گذشته در استان کردستان 5 میلیارد و 200 میلیون تومان گذشت رضایتمندانه شاکی داشتیم که این رقم در شهرستان بانه بالغ بر یک صد میلیون تومان بود.

خسروی افزود: ستاد دیه استان کردستان باهدف کمک به زندانیان سعی بر این دارد که کمک‌های خیرین هر شهرستان را برای آزادی محکومین مالی همان شهرستان هزینه کند و برای برطرف کردن مشکلات زندانیان از هیچ تلاشی دریغ نیم‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه / تصاویر

جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه / تصاویر

استان کرمانشاه با وسعتی در حدود ۲۴۴۳۴ کیلومتر مربع در میانه ضلع غربی کشور قرار گرفته است. کرمانشاه از نخستین زیستگاه های بشری و مهد تمدن بوده و اکنون نیز یکی از غنی ترین مناطق از نظر آثار تاریخی, جاذبه های طبیعی و قابلیت های توریستی است .
احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اجرای طرح کارورزی

احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اجرای طرح کارورزی

یک اقتصاددان گفت: روزنه‌های سوء استفاده در طرح کارورزی که قرار است از فردا برای به‌کارگرفتن فارغ التحصیلان اجرایی شود بقدری بزرگ است که احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اخراج کارگران زبده و بکارگیری کارورزان وجود دارد.