کد خبر: ۳۸۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکمیل پروژه پل سوم بشار ۱۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پژمان نیک اقبالی ظهر امروز در نشست شورای ترافیک استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تردد در مسیر اقلید به یاسوج و محدودیت اجازه تردد اتوبوس‌ها در این مسیر توسط استان فارس به علت یک طرفه شدن مسیر، گفت: مکاتباتی با استان فارس در این زمینه انجام می‌شود پیشنهاد می‎شود استان فارس به جای یک طرفه کردن مسیر نسبت به ایمن‌سازی و ارتقا آن اقدام کند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: باتوجه به اینکه اورژانس بین جاده‌ای در مسیر سده فارس تا کاکان وجود ندارد پیشنهاد می‌شود با همکاری دو استان این واحد درمانی جهت خدمات دهی مطلوب‌تر در این مسیر راه‌اندازی شود.

وی با اشاره به تصادف اتوبوس زائران یزدی در چند ماه گذشته، تاکید کرد: پوشش عملکرد اورژانس و سایر دستگاه‌های استان در این حادثه مطلوب بود و آنها در کمترین زمان به ارائه خدمت پرداختند.

نیک اقبال بر ساماندهی سواری‌های مسافربری پلاک شخصی استان تاکید کرد و گفت: این مصوبه و برخورد با این مسافربری‌ها باید از طریق دستگاه‌های اجرایی متولی به دادگستری استان ارجاع داده شود.

وی به پروژه پل سوم بشار اشاره کرد و افزود:  تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه ممکن است تا دو سال آینده طول بکشد  اما برای استفاده موقت به صورت یک خط رفت و برگشت می‌توانیم قول نیمه اول امسال را بدهیم.

نیک اقبالی با بیان اینکه معارضاتی برای اجرای این پروژه وجود دارد، گفت: دیروز نشستی بین شهرداری و راه شهرسازی برای رفع این مشکلات برگزار شد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکمیل این پروژه 19 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد وهزینه این پروژه از محل ماده 180 تامین می‌شود و باتوجه به عدم تخصیص این ماده به استان  قرار شده است از محل دیگری ‌به این پروژه کمک شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سایه مرگ بر سر 19 میلیون ایرانی

سایه مرگ بر سر 19 میلیون ایرانی

در 140 هزار هکتار از مساحت شهری کشور که دارای بافت فرسوده است 19 میلیون نفر زندگی می کنند؛ سوال امروز این است، در زلزله بعدی چند صد نفر از هم وطنان جان می بازند؟ چند صذ کودک یتیم می شوند و چند هزار خانه ویران می شود؟
افتتاح موزه لوور ابوظبی / تصاویر

افتتاح موزه لوور ابوظبی / تصاویر

موزه لوور ابوظبی روز چهارشنبه با حضور امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی افتتاح شد.