کد خبر: ۳۸۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق در عملیات ماموران انتظامی شهرستان شازند، در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و توقیف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بیژن جنتی اظهار داشت: در تداوم مبارزه با پدیده قاچاق ماموران انتظامی شهرستان شازند، هنگام کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی و متوقف کردن یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطرنشان کرد: در این عملیات پس از بازرسی از خودروی مذکور، تعدادی بسته های مواد خوراکی، نوشیدنی و بهداشتی و دو دستگاه ماشین لباسشویی قاچاق کشف شد.

وی با اشاره به عدم ارائه مدارک معتبر گمرکی از سوی راننده خودرو افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای ممنوعه توسط افراد فرصت طلب و سودجو، موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با هنجارشکنان برخورد قاطع و قانونی صورت پذیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.