کد خبر: ۳۸۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق در عملیات ماموران انتظامی شهرستان شازند، در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و توقیف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بیژن جنتی اظهار داشت: در تداوم مبارزه با پدیده قاچاق ماموران انتظامی شهرستان شازند، هنگام کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی و متوقف کردن یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطرنشان کرد: در این عملیات پس از بازرسی از خودروی مذکور، تعدادی بسته های مواد خوراکی، نوشیدنی و بهداشتی و دو دستگاه ماشین لباسشویی قاچاق کشف شد.

وی با اشاره به عدم ارائه مدارک معتبر گمرکی از سوی راننده خودرو افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای ممنوعه توسط افراد فرصت طلب و سودجو، موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با هنجارشکنان برخورد قاطع و قانونی صورت پذیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.