کد خبر: ۳۸۵۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
فرمانده انتظامی شهرستان قدس خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری عاملان درگیری استخری در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ شاهپور فلاحی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر درگیری دو نفر با افرادی دیگر در یکی از استخرهای شهرستان قدس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران بلافاصله در محل حاضر شده و مشاهده کردند دو نفر سراسیمه با خودرو از پارکینگ استخر بیرون آمده و پس از دیدن پلیس از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران در تعقیب و گریز با افراد متواردی شده و با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی کرده و خودرو متهمان توقیف و دو نفر متهم را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

فلاحی خاطرنشان کرد: متهمان حین فرار با هفت دستگاه خودروی پارک شده در خیابان برخورد کردند که تاکنون هفت نفر از مالکان خودرو های خسارت دیده جهت طرح شکایت به پلیس مراجعه کردند و تحقیقات در مورد عاملان درگیری تا حصول نتیجه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با بیان این که پلیس در برقراری نظم و امنیت در جامعه تردید نخواهد کرد، گفت: افرادی که فکر می کنند می توانند با درگیری و زورگویی در دل شهروندان ایجاد رعب و وحشت کنند، بدانند که در اشتباه هستند.

وی از مردم خواست به محض مشاهده اقدامات خلاف قانون، از سوی برخی افراد، موضوع را از طریق شماره ۱۱۰ با پلیس در جریان بگذارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.
تاکسی‌های گردشگری در راه تهران/ استقرار پلیس گردشگری در سطح پایتخت در دست اقدام

تاکسی‌های گردشگری در راه تهران/ استقرار پلیس گردشگری در سطح پایتخت در دست اقدام

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری 50 تور گردشگری در شهر تهران در ایام نوروز گفت: در مجموع هزار و 215 تن از تورهای گردشگری نوروز 97 تهران استفاده کردند.