کد خبر: ۳۸۵۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
فرمانده انتظامی شهرستان قدس خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری عاملان درگیری استخری در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ شاهپور فلاحی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر درگیری دو نفر با افرادی دیگر در یکی از استخرهای شهرستان قدس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران بلافاصله در محل حاضر شده و مشاهده کردند دو نفر سراسیمه با خودرو از پارکینگ استخر بیرون آمده و پس از دیدن پلیس از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران در تعقیب و گریز با افراد متواردی شده و با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی کرده و خودرو متهمان توقیف و دو نفر متهم را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

فلاحی خاطرنشان کرد: متهمان حین فرار با هفت دستگاه خودروی پارک شده در خیابان برخورد کردند که تاکنون هفت نفر از مالکان خودرو های خسارت دیده جهت طرح شکایت به پلیس مراجعه کردند و تحقیقات در مورد عاملان درگیری تا حصول نتیجه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با بیان این که پلیس در برقراری نظم و امنیت در جامعه تردید نخواهد کرد، گفت: افرادی که فکر می کنند می توانند با درگیری و زورگویی در دل شهروندان ایجاد رعب و وحشت کنند، بدانند که در اشتباه هستند.

وی از مردم خواست به محض مشاهده اقدامات خلاف قانون، از سوی برخی افراد، موضوع را از طریق شماره ۱۱۰ با پلیس در جریان بگذارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

آلودگی شدید هوای پایتخت موجب تعطیلی تمام مدارس شده است.
بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

«بازار قیصریه»، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای ایران است که میدان نقش جهان را به میدان کهنه اصفهان وصل می‌کند. در اطراف میدان نقش جهان و بازار قیصریه، فروشندگانی هستند که عتیقه جات و اشیاء قدیمی اصفهان را که رنگ و بویی از تاریخ و تمدن اصفهان دارند به فروش می رسانند.