کد خبر: ۳۸۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان،گفت: با اقدامات گسترده در راستای پیشگیری و درمان در سطح عمومی شهر همدان معتاد متجاهر وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدابراهیم الهی‌تبار در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، اظهار داشت: برنامه‌ ویژه‌ای برای اجرای طرح کرامت در صدا و سیما تدارک دیده شود تا صدا و سیما هر هفته در ساعت مشخص قسمتی از آن را برای اطلاع رسانی پخش کند.

وی افزود: در حوزه بررسی فوتی‌های ناشی از مصرف مواد مخدر کار پژوهشی بزرگی انجام شد که البته در استان همدان معتادان متجاهر در سطح  عمومی شهر نداریم.

الهی تبار با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید مباحث اجتماعی بسیار مطرح و قابل توجه بود، بیان کرد: در مبارزه با کاهش آسیب‌های اجتماعی همه سازمان‌ها موثر بودند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، تصریح کرد: استان همدان در حوزه پیشگیری از اعتیاد عملکر بسیار قوی و مطلوبی دارد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان نیز، در این جلسه اظهار داشت: اعتباری برای تجهیز خانه‌های ورزش روستایی توسط سازمان ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: برای این قدام 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده و پنج روستا نیز معرفی شده‌اند و خانه‌های ورزش روستایی از لحاظ تجهیزات تأمین می‌شوند.

نادری فر با تاکید بر اینکه در ملایر برای 10 سمن پرونده تشکیل شده است، گفت: شهرستان‌ها معتادان بی بضاعت را به دفتر امور اجتماعی برای پذیرش در کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی کنند.

وی با بیان اینکه 10 طرح از محل اعتبارات ابلاغی مورد بررسی قرار گرفته است، عنوان کرد: از سمن‌ها درخواست می‌شود تا مکان‌های آلوده را شناسایی و در اجرای طرح های مربوطه ما را یاری کنند.

مدیرکل دفتر امور احتماعی استانداری همدان، تصریح کرد: از 15  کمپ ترک اعتیاد در استان حمایت مالی انجام شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، اعتیاد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه / تصاویر

جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه / تصاویر

استان کرمانشاه با وسعتی در حدود ۲۴۴۳۴ کیلومتر مربع در میانه ضلع غربی کشور قرار گرفته است. کرمانشاه از نخستین زیستگاه های بشری و مهد تمدن بوده و اکنون نیز یکی از غنی ترین مناطق از نظر آثار تاریخی, جاذبه های طبیعی و قابلیت های توریستی است .
احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اجرای طرح کارورزی

احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اجرای طرح کارورزی

یک اقتصاددان گفت: روزنه‌های سوء استفاده در طرح کارورزی که قرار است از فردا برای به‌کارگرفتن فارغ التحصیلان اجرایی شود بقدری بزرگ است که احتمال شعله‌ور شدن آتش بیکاری با اخراج کارگران زبده و بکارگیری کارورزان وجود دارد.