کد خبر: ۳۸۳۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
دبیر هیات فوتبال استان مرکزی خبر داد
دبیر هیات فوتبال استان مرکزی گفت: آیین افتتاحیه مدارس فوتبال استان مرکزی عصر امروز در اراک برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن صادقی اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و آغاز فعالیت مدارس فوتبال در استان مرکزی، آیین افتتاحیه مدارس فوتبال امروز از ساعت ۱۸ در استادیوم امام خمینی (ره) اراک برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این مراسم فوتبال آموزان مدارس فوتبالی که در تابستان امسال قصد فعالیت دارند حاضر خواهند بود.

دبیر هیات فوتبال استان مرکزی ادامه داد: یکی از موضوعات مهمی که هیات فوتبال استان در حال حاضر روی آن تأکید دارد هماهنگی مدارس فوتبال با هیات و نظارت هرچه بیشتر هیات بر عملکرد مدارس فوتبال است.

دبیر هیات فوتبال استان خاطرنشان کرد: به همین منظور طی هفته‌های اخیر دپارتمان جوانان هیات فوتبال استان اقدام به برگزاری کلاس‌های عملی و تئوری گرسروتز برای مربیان فوتبال پایه کرده است و علاوه بر این جلساتی نیز با مدیران مدارس فوتبال برگزار شده است.

صادقی افزود: در همین راستا به مدارس فوتبال اعلام کرده‌ایم که تنها مدارسی در تابستان امکان فعالیت خواهند داشت که مربیانشان در دوره‌های مذکور شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی پایان دوره شده باشند.

وی اضافه کرد: فهرست مربیان و مدارس فوتبال مجاز نیز در مراسم امروز به سمع و نظر خانواده‌های فوتبال آموزان خواهد رسید تا این عزیزان بتوانند با خیالی آسوده برای اوقات فراغت فرزندانشان در تابستان سال جاری برنامه‌ریزی کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.