کد خبر: ۳۸۳۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
دبیر هیات فوتبال استان مرکزی خبر داد
دبیر هیات فوتبال استان مرکزی گفت: آیین افتتاحیه مدارس فوتبال استان مرکزی عصر امروز در اراک برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن صادقی اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و آغاز فعالیت مدارس فوتبال در استان مرکزی، آیین افتتاحیه مدارس فوتبال امروز از ساعت ۱۸ در استادیوم امام خمینی (ره) اراک برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این مراسم فوتبال آموزان مدارس فوتبالی که در تابستان امسال قصد فعالیت دارند حاضر خواهند بود.

دبیر هیات فوتبال استان مرکزی ادامه داد: یکی از موضوعات مهمی که هیات فوتبال استان در حال حاضر روی آن تأکید دارد هماهنگی مدارس فوتبال با هیات و نظارت هرچه بیشتر هیات بر عملکرد مدارس فوتبال است.

دبیر هیات فوتبال استان خاطرنشان کرد: به همین منظور طی هفته‌های اخیر دپارتمان جوانان هیات فوتبال استان اقدام به برگزاری کلاس‌های عملی و تئوری گرسروتز برای مربیان فوتبال پایه کرده است و علاوه بر این جلساتی نیز با مدیران مدارس فوتبال برگزار شده است.

صادقی افزود: در همین راستا به مدارس فوتبال اعلام کرده‌ایم که تنها مدارسی در تابستان امکان فعالیت خواهند داشت که مربیانشان در دوره‌های مذکور شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی پایان دوره شده باشند.

وی اضافه کرد: فهرست مربیان و مدارس فوتبال مجاز نیز در مراسم امروز به سمع و نظر خانواده‌های فوتبال آموزان خواهد رسید تا این عزیزان بتوانند با خیالی آسوده برای اوقات فراغت فرزندانشان در تابستان سال جاری برنامه‌ریزی کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.