کد خبر: ۳۸۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: ۵ شهر استان با مشکل تأمین آب مواجه هستند که رفع آن نیازمند انجام اقدامات و صرفه‌جویی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت‌الله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل تابستان و آغاز گرما شهرهای بروجن، فرادنبه، سفیددشت، فرخشهر و سامان با مشکل تأمین آب مواجه هستند.

وی با اشاره به مشکلات تأمین آب سال گذشته در بروجن افزود: امسال در راستای رفع این مشکل شیرهای فشارشکن و تنظیم دبی انجام و 2 حلقه چاه نیز خریداری شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در فصل تابستان مصرف آب افزایش می‌یابد، بیان کرد: مردم باید سعی کنند در مصرف آب صرفه‌جویی کنند که البته تبلیغات محیطی با استفاده از بیلبردها و پیام‌های مختلف نیز آغاز شده است.

بیگلری با اشاره به زون‌بندی و تنظیم فشار شبکه‌های آبرسانی خاطرنشان کرد: در راستای رفع مشکلات و بحران آب این 5 شهر چاه‌های آب نیز خریداری شده است.

وی با اشاره به مشکل شهر سامان تصریح کرد: ساخت تصفیه خانه آب آشامیدنی از زمستان سال گذشته آغاز شده که اهالی یکی از روستاهای اطراف مانع از این اقدام شده‌اند زیرا معتقد هستند که ساخت تصفیه خانه و آبگیر بر روی مسائل حریمی تأثیر می‌گذارد و اجازه اجرای این خط را نمی‌دهند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: البته با قولی که استاندار و فرماندار داده‌اند میزان دبی افزایش و مراحل ساخت تصفیه خانه به زودی انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.