کد خبر: ۳۸۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: ۵ شهر استان با مشکل تأمین آب مواجه هستند که رفع آن نیازمند انجام اقدامات و صرفه‌جویی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت‌الله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل تابستان و آغاز گرما شهرهای بروجن، فرادنبه، سفیددشت، فرخشهر و سامان با مشکل تأمین آب مواجه هستند.

وی با اشاره به مشکلات تأمین آب سال گذشته در بروجن افزود: امسال در راستای رفع این مشکل شیرهای فشارشکن و تنظیم دبی انجام و 2 حلقه چاه نیز خریداری شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در فصل تابستان مصرف آب افزایش می‌یابد، بیان کرد: مردم باید سعی کنند در مصرف آب صرفه‌جویی کنند که البته تبلیغات محیطی با استفاده از بیلبردها و پیام‌های مختلف نیز آغاز شده است.

بیگلری با اشاره به زون‌بندی و تنظیم فشار شبکه‌های آبرسانی خاطرنشان کرد: در راستای رفع مشکلات و بحران آب این 5 شهر چاه‌های آب نیز خریداری شده است.

وی با اشاره به مشکل شهر سامان تصریح کرد: ساخت تصفیه خانه آب آشامیدنی از زمستان سال گذشته آغاز شده که اهالی یکی از روستاهای اطراف مانع از این اقدام شده‌اند زیرا معتقد هستند که ساخت تصفیه خانه و آبگیر بر روی مسائل حریمی تأثیر می‌گذارد و اجازه اجرای این خط را نمی‌دهند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: البته با قولی که استاندار و فرماندار داده‌اند میزان دبی افزایش و مراحل ساخت تصفیه خانه به زودی انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

جزئیات مرگ مشکوک میوه فروش قمی

دادستان قم با اشاره به فوت یک میوه فروش گفت: بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست.
اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر /تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم شهر شنبه شب با بزرگداشت ژاله علو و محمود کلاری و تقدیر از برگزیدگان در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد.