کد خبر: ۳۸۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: ۵ شهر استان با مشکل تأمین آب مواجه هستند که رفع آن نیازمند انجام اقدامات و صرفه‌جویی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت‌الله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل تابستان و آغاز گرما شهرهای بروجن، فرادنبه، سفیددشت، فرخشهر و سامان با مشکل تأمین آب مواجه هستند.

وی با اشاره به مشکلات تأمین آب سال گذشته در بروجن افزود: امسال در راستای رفع این مشکل شیرهای فشارشکن و تنظیم دبی انجام و 2 حلقه چاه نیز خریداری شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در فصل تابستان مصرف آب افزایش می‌یابد، بیان کرد: مردم باید سعی کنند در مصرف آب صرفه‌جویی کنند که البته تبلیغات محیطی با استفاده از بیلبردها و پیام‌های مختلف نیز آغاز شده است.

بیگلری با اشاره به زون‌بندی و تنظیم فشار شبکه‌های آبرسانی خاطرنشان کرد: در راستای رفع مشکلات و بحران آب این 5 شهر چاه‌های آب نیز خریداری شده است.

وی با اشاره به مشکل شهر سامان تصریح کرد: ساخت تصفیه خانه آب آشامیدنی از زمستان سال گذشته آغاز شده که اهالی یکی از روستاهای اطراف مانع از این اقدام شده‌اند زیرا معتقد هستند که ساخت تصفیه خانه و آبگیر بر روی مسائل حریمی تأثیر می‌گذارد و اجازه اجرای این خط را نمی‌دهند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: البته با قولی که استاندار و فرماندار داده‌اند میزان دبی افزایش و مراحل ساخت تصفیه خانه به زودی انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.