کد خبر: ۳۸۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
شهردار ساوه مطرح کرد
شهردار ساوه گفت: توسعه امکانات شهری بدون برنامه‌ریزی و مشارکت مردم و مسئولان امکان‌پذیر نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کامران جوادی صبح امروز در آیین بهره‌برداری از فاز نخست پارک فدک ساوه اظهار کرد: توسعه امکانات شهری بدون برنامه‌ریزی و مشارکت مردم و مسئولان امکان‌پذیر نیست.

وی با اشاره به اهالی منطقه شمال شرق ساوه اظهار کرد: مردم این منطقه با کمبود امکانات شهری مواجه هستند، در حالی که برخورداری همگان از امکانات مناسب و اماکن تفریحی شهری را حق شهروندان دانست.

شهردار ساوه بیان کرد: افتتاح سالن ورزشی، ساماندهی شوارع، معابر، خیابان‌ها، هدایت آبهای سطحی، تکمیل خیابان کمیل و خیابان ابوذر از جمله اقداماتی است که در این منطقه انجام شده است.

جوادی با بیان اینکه تمامی ارگان‌ها از جمله معاونت فنی و عمرانی و سرپرست معاونت خدمات شهری و سازمان پارک‌ها و فضای سبز برای راه‌اندازی فاز نخست پارک فدک تلاش‌های بسیاری کردند، افزود: برای فاز نخست این پارک در مجموع ۳۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد که فاز نخست آن در مساحت ۱۲ هکتار هزینه شده است تا شهروندان بتوانند در فضایی امن، آرام و بدون دغدغه به تفریح بپردازند.

وی ضمن تأکید بر ضرورت حفظ فضای سبز به عنوان میراثی گران‌بها ادامه داد: این میراث نزد ما امانت است و باید آن را به آیندگان بسپاریم.

شهردار ساوه بیان کرد: در چهار سال گذشته در تمام نقاط شهر نسبت به احداث امکانات مناسب شهری از جمله پارک و سالن ورزشی اقدام شده و زمینه رضایتمندی مردم فراهم شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه نیز گفت: با بهره‌برداری از فاز نخست پارک فدک شاهد یکی از جلوه‌های ماندگار فعالیت شورای اسلامی و شهرداری در دوره چهارم هستیم.

سعید کریمی افزود: در دوره چهارم شورا با حمایت شهردار و شورای اسلامی اقدامات خوب و مناسبی در این شهر انجام شد.

وی با اشاره به اینکه شأن و منزلت مردم ساوه بالاست، اظهار کرد: باید برنامه‌ها و طرح‌های بهتری در این شهر اجرا شود تا شاهد برقراری عدالت اجتماعی در جامعه باشیم.

در این مراسم از تعدادی رانندگان برتر حمل و نقل بار و مسافر با اهدای جوایزی قدردانی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.