کد خبر: ۳۸۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
شهردار ساوه مطرح کرد
شهردار ساوه گفت: توسعه امکانات شهری بدون برنامه‌ریزی و مشارکت مردم و مسئولان امکان‌پذیر نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کامران جوادی صبح امروز در آیین بهره‌برداری از فاز نخست پارک فدک ساوه اظهار کرد: توسعه امکانات شهری بدون برنامه‌ریزی و مشارکت مردم و مسئولان امکان‌پذیر نیست.

وی با اشاره به اهالی منطقه شمال شرق ساوه اظهار کرد: مردم این منطقه با کمبود امکانات شهری مواجه هستند، در حالی که برخورداری همگان از امکانات مناسب و اماکن تفریحی شهری را حق شهروندان دانست.

شهردار ساوه بیان کرد: افتتاح سالن ورزشی، ساماندهی شوارع، معابر، خیابان‌ها، هدایت آبهای سطحی، تکمیل خیابان کمیل و خیابان ابوذر از جمله اقداماتی است که در این منطقه انجام شده است.

جوادی با بیان اینکه تمامی ارگان‌ها از جمله معاونت فنی و عمرانی و سرپرست معاونت خدمات شهری و سازمان پارک‌ها و فضای سبز برای راه‌اندازی فاز نخست پارک فدک تلاش‌های بسیاری کردند، افزود: برای فاز نخست این پارک در مجموع ۳۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد که فاز نخست آن در مساحت ۱۲ هکتار هزینه شده است تا شهروندان بتوانند در فضایی امن، آرام و بدون دغدغه به تفریح بپردازند.

وی ضمن تأکید بر ضرورت حفظ فضای سبز به عنوان میراثی گران‌بها ادامه داد: این میراث نزد ما امانت است و باید آن را به آیندگان بسپاریم.

شهردار ساوه بیان کرد: در چهار سال گذشته در تمام نقاط شهر نسبت به احداث امکانات مناسب شهری از جمله پارک و سالن ورزشی اقدام شده و زمینه رضایتمندی مردم فراهم شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه نیز گفت: با بهره‌برداری از فاز نخست پارک فدک شاهد یکی از جلوه‌های ماندگار فعالیت شورای اسلامی و شهرداری در دوره چهارم هستیم.

سعید کریمی افزود: در دوره چهارم شورا با حمایت شهردار و شورای اسلامی اقدامات خوب و مناسبی در این شهر انجام شد.

وی با اشاره به اینکه شأن و منزلت مردم ساوه بالاست، اظهار کرد: باید برنامه‌ها و طرح‌های بهتری در این شهر اجرا شود تا شاهد برقراری عدالت اجتماعی در جامعه باشیم.

در این مراسم از تعدادی رانندگان برتر حمل و نقل بار و مسافر با اهدای جوایزی قدردانی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟  چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟ چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

یک اقتصاددان گفت :بودجه مبتنی بر عملکرد بودجه ای سالم است ، بودجه ای که هزینه جاری آن از محل مالیاتهایی که مبتنی بر اطلاعات شفاف است و از طرق مردم تامین شده باشد حاصل شود ،نه بودجه ای که درآمدهای نفتی آن حقوق کارمندان دولت می شود.
سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

معاون شهردار تهران گفت : با وجود اعلام آمادگی آلمان و چین برای فایناس در ایران قرارداد همکاری برای تبدیل زباله به انرژی با کشور کره منعقد شد.