کد خبر: ۳۷۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
شهردار رشت خبر داد
شهردار رشت با اشاره به اقدامات انجام شده در طول دو سال زمان مدیریت وی گفت: ۱۵ بازارچه در این دو سال در رشت راه‌اندازی شد که علاوه بر ساماندهی دستفروشان منجر به اشتغال سه هزار نفر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدمحمدعلی ثابت قدم با اشاره به طرح سوال و استیضاح اعضای شورا در مورد وی اظهار داشت: امیدوارم نیت اعضای شورا در ارتباط با طرح سوال خیر باشد و در غیر این صورت زمان و فرصت برای شهروندان از دست می‌رود.

شهردار رشت در پاسخ به سوال مطرح شده مبنی بر رای آوردن احتمالی استیضاح وی پاسخ داد: در صورت استیضاح شهر رشت به مسیر خود ادامه خواهد داد اما نباید به‌گونه‌ای عمل کنیم که مردم فقط حرف و شعار بشنوند.

ثابت قدم نگاه توسعه محور را نگاه امروز مدیریت شهری در دنیا عنوان کرد و ابراز داشت: باید مواضع اقتصادی را بر اساس واقعیات اقتصاد مردم مدیریت کنیم زیرا در حوزه مدیریت شهری نیازمند این هستیم که تفکرمان بر اساس نگاه توسعه محور بوده و عملگرا باشیم.

وی اقتصاد را یک رکن اساسی در مدیریت شهری و یک علم دانست و خاطرنشان کرد: اقتصاد یک موضوع بخشی مکانی شده است و باید بین مسائل مختلف مدیریت شهری از قبیل اقتصاد، سیاست و فرهنگ تعادل برقرار باشد و نباید تنها به یک بعد بیش از سایر ابعاد توجه کنیم.

شهردار رشت با اشاره به اقدامات انجام شده در طول دو سال زمان مدیریت وی ابراز داشت: 15 بازارچه در این دو سال در رشت راه اندازی شد که علاوه بر ساماندهی دستفروشان منجر به اشتغال سه هزار نفر نیز شد.

وی افزایش ایستگاه‌های آتش نشانی به 13 ایستگاه را یکی از اقدامات دوران مدیریت خویش عنوان کرد و افزود: در دو ماه آینده دو ایستگاه آتش نشانی در رشت راه‌اندازی می‌شود تا در هر ناحیه رشت یک ایستگاه آتش‌نشانی داشته باشیم.

ثابت قدم به راه‌اندازی 22 پارک در این مدت در شهر رشت اشاره و اذعان داشت: تلاش کردیم به اندازه تمام سال‌های گذشته در رشت پارک ایجاد کنیم بنابراین پارک‌های زیادی را با آزادسازی حریم رودخانه‌ها در رشت ایجاد کردیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آخرین وضعیت قیمت مواد غذایی در آستانه عید سعید فطر

آخرین وضعیت قیمت مواد غذایی در آستانه عید سعید فطر

در آستانه عید فطر بازار خوراکی و مواد غذایی در ثبات و آرامش به سر می‌برد تا هم مسافران و هم میهمانان و میزبانان از تعطیلات عید فطر 96 لذت کافی ببرند.
بازار داغ بلیت در آستانه تعطیلات عید فطر

بازار داغ بلیت در آستانه تعطیلات عید فطر

تعطیلات عید فطر وقتی وسط هفته قرار گیرد و با 3 روز مرخصی یک مسافرت 10 روزه را رقم بزند آن هم در آغاز فصل تابستان و شروع تعطیلی مدارس از آن فرصتهای نابی است که مسافران تابستان از آن چشم پوشی نخواهند کرد اما در این روزهای داغ بازار خرید و فروش بلیت هم داغ داغ است.