کد خبر: ۳۷۵۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
جشنواره باغ رمضان با برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی از سوی شهرداری منطقه 3 در بوستان آب وآتش برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اعلام این خبر گفت : غرفه های طب اسلامی ،کودک ،آموزش قرآن ، نسیم بهشت و پاسخگویی به سئوالات شرعی و مشاوره مذهبی از جمله برنامه های این جشنواره است.

پیرهادی خاطر نشان کرد: این جشنواره از ساعت 20 الی 23 و از دهم تا هفدهم خرداد ماه و همزمان با شب های ماه مبارک رمضان در بوستان آب و آتش – میدان مشاهیر میزبان عموم شهروندان است .

پیرهادی از دیگر ویژه برنامه های این ماه به برگزاری کارگاه های آموزشی اشاره کرد و افزود: بوستان بهشت مادران با همکاری اداره بازیافت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی کرده است  که در این کارگاه  ضمن آموزش تفکیک زباله و یادآوری ارزش پسماندهای شهری و آموزش پسماندهای خشک و تر در مبدا، به نمازگزاران کیسه های آبی رنگ اهدا شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.