کد خبر: ۳۷۵۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
جشنواره باغ رمضان با برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی از سوی شهرداری منطقه 3 در بوستان آب وآتش برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اعلام این خبر گفت : غرفه های طب اسلامی ،کودک ،آموزش قرآن ، نسیم بهشت و پاسخگویی به سئوالات شرعی و مشاوره مذهبی از جمله برنامه های این جشنواره است.

پیرهادی خاطر نشان کرد: این جشنواره از ساعت 20 الی 23 و از دهم تا هفدهم خرداد ماه و همزمان با شب های ماه مبارک رمضان در بوستان آب و آتش – میدان مشاهیر میزبان عموم شهروندان است .

پیرهادی از دیگر ویژه برنامه های این ماه به برگزاری کارگاه های آموزشی اشاره کرد و افزود: بوستان بهشت مادران با همکاری اداره بازیافت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی کرده است  که در این کارگاه  ضمن آموزش تفکیک زباله و یادآوری ارزش پسماندهای شهری و آموزش پسماندهای خشک و تر در مبدا، به نمازگزاران کیسه های آبی رنگ اهدا شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.