کد خبر: ۳۷۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
خواننده موسیقی انقلابی کشورمان همزمان با فرا رسیدن بیست و هشتمین سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی قطعه «روح الله» را منتشر کرد.


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن توسلی خواننده موسیقی انقلابی بهخبرنگار مهرگفت: این اثر در آستانه سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با عنوان «روح الله» و با نگاهی متفاوت به زندگانی امام راحل ساخته شده است. البته همان طور که قبلا نیز اشاره کرده بودم بیشتر توجه و تمرکز ما برای تولید این قطعه بر نسلی است که در زمان حیات امام راحل به دنیا نیامده بود.

این خواننده تاکید کرد: در این ۳۸ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد بیشتر وجوه سیاسی حضرت امام به مردم شناسانده شده در حالیکه ایشان در زمان حیات ارزشمندشان از روحیه عارفانه و مهربانی برخوردار بودند که منجر به خلق اشعار بسیار عاشقانه و لطیفی شد.

وی گفت: خوشبختانه وقتی این قطعه را برای تایید و اعلام نظر به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره) ارسال کردیم حجت الاسلام و المسلین سید حسن خمینی از کار راضی بود و در جلسه ای که در دفتر جماران داشتیم به ما سفارش شد که حتما نماهنگی هم از این اثر موسیقایی تولید شود. به هر روی این توفیق نصیب ما شد که در سالگرد ارتحال حضرت روح الله این قطعه موسیقایی را تقدیم دوستداران امام راحل کنیم و امیدواریم مورد قبول واقع شود.

توسلی که طی ماه های اخیر فعالیت های زیادی در عرصه تولید آثار موسیقایی مرتبط با انقلاب اسلامی داشته در معرفی قطعه «روح الله» توضیح داد: این اثر با شعر قاسم صرافان، آهنگسازی و خوانندگی بنده و تنظیم امید رهبران منتشر شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
وقتی گسل‌ها سخن می‌گویند؛ غول زلزله در راه تهران؟!

وقتی گسل‌ها سخن می‌گویند؛ غول زلزله در راه تهران؟!

زلزله 3.7 ریشتری شامگاه جمعه 20 بهمن ماه شریف آباد ورامین واقع در 40 کیلومتری جنوب شرق تهران، دوباره زنگ خطر وقوع زلزله تهران به صدا درآمد. اما نکته اینجاست که با وجود تاکید صاحب نظران در مورد اهمیت گسل‌های جنوب تهران از جمله گسل ایوانکی بعد از زلزله شریف آباد عده ای از کارشناسان گفته اند که این گسل خطری برای تهران ندارد.
دست‌اندازهای نوسازی بافت فرسوده؛ از عدم همکاری بانک‌ها تا همراه نشدن ساکنان

دست‌اندازهای نوسازی بافت فرسوده؛ از عدم همکاری بانک‌ها تا همراه نشدن ساکنان

قرار است بزرگترین پروژه مسکن دولت دوازدهم در بخش مسکن با نوسازی بافت فرسوده کلید بخورد و به ساکنان این محله‌ها خانه هایی با 20 درصد زیر بنای بیشتر تحویل داده شود. در این میان چگونگی نقش آفرینی بانک‎ها، ساکنان، سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی اما و اگرهای زیادی با خود دارد.