کد خبر: ۳۷۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
خواننده موسیقی انقلابی کشورمان همزمان با فرا رسیدن بیست و هشتمین سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی قطعه «روح الله» را منتشر کرد.


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن توسلی خواننده موسیقی انقلابی بهخبرنگار مهرگفت: این اثر در آستانه سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با عنوان «روح الله» و با نگاهی متفاوت به زندگانی امام راحل ساخته شده است. البته همان طور که قبلا نیز اشاره کرده بودم بیشتر توجه و تمرکز ما برای تولید این قطعه بر نسلی است که در زمان حیات امام راحل به دنیا نیامده بود.

این خواننده تاکید کرد: در این ۳۸ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد بیشتر وجوه سیاسی حضرت امام به مردم شناسانده شده در حالیکه ایشان در زمان حیات ارزشمندشان از روحیه عارفانه و مهربانی برخوردار بودند که منجر به خلق اشعار بسیار عاشقانه و لطیفی شد.

وی گفت: خوشبختانه وقتی این قطعه را برای تایید و اعلام نظر به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره) ارسال کردیم حجت الاسلام و المسلین سید حسن خمینی از کار راضی بود و در جلسه ای که در دفتر جماران داشتیم به ما سفارش شد که حتما نماهنگی هم از این اثر موسیقایی تولید شود. به هر روی این توفیق نصیب ما شد که در سالگرد ارتحال حضرت روح الله این قطعه موسیقایی را تقدیم دوستداران امام راحل کنیم و امیدواریم مورد قبول واقع شود.

توسلی که طی ماه های اخیر فعالیت های زیادی در عرصه تولید آثار موسیقایی مرتبط با انقلاب اسلامی داشته در معرفی قطعه «روح الله» توضیح داد: این اثر با شعر قاسم صرافان، آهنگسازی و خوانندگی بنده و تنظیم امید رهبران منتشر شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟  چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟ چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

یک اقتصاددان گفت :بودجه مبتنی بر عملکرد بودجه ای سالم است ، بودجه ای که هزینه جاری آن از محل مالیاتهایی که مبتنی بر اطلاعات شفاف است و از طرق مردم تامین شده باشد حاصل شود ،نه بودجه ای که درآمدهای نفتی آن حقوق کارمندان دولت می شود.
سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

معاون شهردار تهران گفت : با وجود اعلام آمادگی آلمان و چین برای فایناس در ایران قرارداد همکاری برای تبدیل زباله به انرژی با کشور کره منعقد شد.