کد خبر: ۳۶۰۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
رییس کمیسیون شوراها گفت: درخواست رییس قوه مقننه برای بازشمارای 50 نفر اول آرای تهران پس از طی شدن 5 روز از تاریخ اعلام نتایج از سوی هیات نظارت مرکزی مورد بررسی و بازشماری قرار می‌گیرد.
محمدجواد کولیوند در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به بازشماری آرای 50 نفر شورای شهر تهران گفت: آرای ماخوذه تا 5 روز پس از اعلام نتایج در اختیار هیئت نظارت بر انتخابات شوراها استان و شهرستان قرار دارد و پس از آن در اختیار هیات  مرکزی نظارت بر انتخابات قرار می گیرد.

کولیوند افزود: در این مرحله نامزدهای معترض می توانند اعتراض خود را به هیات های  اجرایی استان تهران  اعلام کنند، لذا هنوز آرای ماخوذه در اختیار هیئت نظارت استان قرار دارد و در صورت بررسی هیئت اجرایی استانی وشهرستانی امکان بررسی مجدد خواهند گرفت.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا تجمیع آرا به جای فرمانداری در وزارت کشور صورت گرفته است گفت: تجمیع در وزارت کشور نبوده در سالهای گذشته نیز به همین بوده است منتهی در سالهای قبل هیئت‌های اجرایی سایت تجمیع می زدند و در سایت آرا تجمیع می شد، اما امسال فرم شماره 29 از صندوق ها به وزارت کشور ارسال و ثبت شده و بازگردانده شده است لذاثبت آرا در سه مرحله در وزارت کشور، هیئت اجرایی و هیات نظارت گه خودش سایت تجمیع داشته، ثبت شده است. 

رییس کمیسیون شوراها خاطرنشان کرد: درخواست رییس قوه مقننه برای بازشمارای 50 نفر اول آرای تهران پس از طی شدن 5 روز از تاریخ اعلام نتایج از سوی هیات نظارت مرکزی مورد بررسی و بازشماری قرار می گیرد.

کولیوند ادامه داد: پس از صحت انتخابات از سوی هیات نظارت مرکزی براساس ماده 56، نامزدهای معترض دو روز وقت دارند اعتراض خود را اعلام کنند و هیات نظارت مرکزی طی 15 روز به بررسی موارد اعتراض می پردازد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتصاب رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام

انتصاب رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.
هشدار نسبت به دلالی‌های هنگفت در بخش درمان/ دلالی بیمار از جنوب آسیا

هشدار نسبت به دلالی‌های هنگفت در بخش درمان/ دلالی بیمار از جنوب آسیا

نماینده ارومیه در مجلس نهم گفت: سیکل معیوب انعقاد قرارداد چه در قالب جذب پزشک و چه مراکز خدمات درمانی که تنها از فیلتر دلالی میسر بود، اکنون با معرفی بیماران از سایر کشورها به مراکز درمانی خاص و بعضا فاقد تخصص کامل شده و می‌تواند اعتبار پزشکی ایران را در دنیا خدشه‌دار کند.