کد خبر: ۳۶۰۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
رییس کمیسیون شوراها گفت: درخواست رییس قوه مقننه برای بازشمارای 50 نفر اول آرای تهران پس از طی شدن 5 روز از تاریخ اعلام نتایج از سوی هیات نظارت مرکزی مورد بررسی و بازشماری قرار می‌گیرد.
محمدجواد کولیوند در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به بازشماری آرای 50 نفر شورای شهر تهران گفت: آرای ماخوذه تا 5 روز پس از اعلام نتایج در اختیار هیئت نظارت بر انتخابات شوراها استان و شهرستان قرار دارد و پس از آن در اختیار هیات  مرکزی نظارت بر انتخابات قرار می گیرد.

کولیوند افزود: در این مرحله نامزدهای معترض می توانند اعتراض خود را به هیات های  اجرایی استان تهران  اعلام کنند، لذا هنوز آرای ماخوذه در اختیار هیئت نظارت استان قرار دارد و در صورت بررسی هیئت اجرایی استانی وشهرستانی امکان بررسی مجدد خواهند گرفت.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا تجمیع آرا به جای فرمانداری در وزارت کشور صورت گرفته است گفت: تجمیع در وزارت کشور نبوده در سالهای گذشته نیز به همین بوده است منتهی در سالهای قبل هیئت‌های اجرایی سایت تجمیع می زدند و در سایت آرا تجمیع می شد، اما امسال فرم شماره 29 از صندوق ها به وزارت کشور ارسال و ثبت شده و بازگردانده شده است لذاثبت آرا در سه مرحله در وزارت کشور، هیئت اجرایی و هیات نظارت گه خودش سایت تجمیع داشته، ثبت شده است. 

رییس کمیسیون شوراها خاطرنشان کرد: درخواست رییس قوه مقننه برای بازشمارای 50 نفر اول آرای تهران پس از طی شدن 5 روز از تاریخ اعلام نتایج از سوی هیات نظارت مرکزی مورد بررسی و بازشماری قرار می گیرد.

کولیوند ادامه داد: پس از صحت انتخابات از سوی هیات نظارت مرکزی براساس ماده 56، نامزدهای معترض دو روز وقت دارند اعتراض خود را اعلام کنند و هیات نظارت مرکزی طی 15 روز به بررسی موارد اعتراض می پردازد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.
توصیه‌های ایمنی به شهروندان در صورت بروز سیلاب

توصیه‌های ایمنی به شهروندان در صورت بروز سیلاب

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به بارش باران اظهار داشت: شهروندان در هنگام بارندگی و جاری شدن سیلاب نکات ایمنی را برای امنیت هر چه بیشتر خود و خانواده در نظر بگیرند.