کد خبر: ۳۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
عضو شورای اسلامی شهر قزوین مطرح کرد
عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: هدف از برگزاری اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم در استان قزوین بهره‌برداری از امکانات و ظرفیت‌های این اجلاس در این استان و کشور است که در همین راستا تفاهم‌نامه و قراردادهای متعددی منعقد شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،علی صادقی‌نیارکی در دومین روز از مراسم اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم که صبح امروز در شبستان امام علی(ع) مسجدالنبی(ص) شهر قزوین در حال برگزاری است، اظهار کرد: اقدامات و برنامه‌های لازم و اساسی از 6 ماه گذشته در راستای برگزاری مطلوب یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم از سوی کارکنان مجموعه شهرداری و شورای شهر در استان قزوین انجام شده است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه استان قزوین دارای ظرفیت گسترده و مطلوب در زمینه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و گردشگری است، تلاش می‌شود با برگزاری اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم ضمن شناساندن و معرفی استان قزوین به هموطنان، این استان را به کشورهای خارجی نیز معرفی کرد.

عضو شورای شهر قزوین افزود: هدف از برگزاری اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم در استان قزوین بهره‌برداری از امکانات و ظرفیت‌های این اجلاس در استان قزوین و کشور است که در همین راستا تفاهم‌نامه و قراردادهای متعددی منعقد شده است.

صادقی‌نیارکی تصریح کرد: با توجه به اینکه استان قزوین به پایتخت کشور نزدیک بوده و به عنوان شاهراه اصلی و معبر گردشگری به‌ حساب می‌آید باید تلاش شود زمینه گردشگری در استان قزوین تقویت و توسعه یابد.

وی خاطرنشان کرد: در این اجلاس باید در ابتدا استان قزوین به هموطنان معرفی شود و بعد به مردم کشورهای خارجی معرفی و شناسانده شود.

عضو شورای شهر قزوین یادآور شد: یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم زمینه جذب گردشگر در استان و تقویت اقتصاد این استان با جذب سرمایه‌گذار را به همراه دارد.
منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

یک پژوهشگر اقتصادی شهری با اشاره به اینکه با فقر رسانه‌ای در جامعه روبه‌رو هستیم، لازمه فرهنگ سازی برای مصرف کالای داخلی را تقویت سواد رسانه ای دانست.
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.