کد خبر: ۳۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰
با هدف داشتن جامعه ای پاک و سالم برگزار شد
همایش بزرگ «قلیان ها را گلدان کنیم» با هدف داشتن جامعه ای پاک و سالم در اهواز برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،شفیع پور شهردار منطقه دو  وجود قلیان در جامعه و گرایش جوانان به سمت آن را به عنوان یک معضل اجتماعی عنوان کرد و افزود: در راستای فرهنگسازی و تبدیل منشا سموم و سرطان و بیماری های مختلف به منشا گل و زیبایی، معاونت فرهنگی و اجتماعی این منطقه با مشارکت شبکه بهداشت غرب اهواز و فرماندهی نیروی انتظامی اهواز اقدام به برگزاری همایش خانوادگی با عنوان قلیانها را گلدان کنیم نمود.

وی افزود: این همایش که در مورخه95/6/10 ساعت 20:30 در پارک 42هکتاری کیانپارس با حضور مسئولین شهری و اصحاب رسانه و دوستداران محیط زیست و جمع کثیری از همشهریان برگزار گردید پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی کشورمان آغاز و جناب آقای دکتر مهرداد شریفی رئیس شبکه بهداشت غرب اهواز و آقای سلمان زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور و سرهنگ صفری در خصوص مضرات استعمال دخانیات سخنرانی کردند و در پایان مراسم مسابقه خانوادگی برگزار و جوایزی اهدا گردید.

شفیع پور با تأکید بر اینکه والدین الگویی علمی و عملی برای بچه‌ها هستند اظهار داشت: انتظار داریم روزی برسد که شاهد کنترل و کاهش مصرف دخانیات در شهرمان باشیم.
برچسب ها: همایش ، اهواز ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

یک پژوهشگر اقتصادی شهری با اشاره به اینکه با فقر رسانه‌ای در جامعه روبه‌رو هستیم، لازمه فرهنگ سازی برای مصرف کالای داخلی را تقویت سواد رسانه ای دانست.
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.