کد خبر: ۳۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین مطرح کرد
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: برگزاری اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم زمینه را برای حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان قزوین فراهم کرده و موجب جذب سرمایه‌گذاران می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، فرج‌الله فصیحی‌رامندی در دومین روز از مراسم اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم که صبح امروز در شبستان امام علی(ع) مسجدالنبی(ص) شهر قزوین در حال برگزاری است اظهار کرد: معرفی و شناساندن استان قزوین به هموطنان در داخل کشور و خارج از کشور در قالب ملی نیازمند روابط و مبادلات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است که در همین راستا برگزاری اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم در این زمینه نقش و تأثیر بسزایی دارد.

وی عنوان کرد: استان قزوین دارای جایگاه و ظرفیت بسیار بالایی در کشور و جهان است و همچنین دارای آثار فرهنگی، باستانی با قدمت تاریخی زیاد بوده و توان و ظرفیت گسترده‌ای در حوزه اقتصادی و کشاورزی دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین افزود: تلاش می‌شود با برگزاری اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم ظرفیت و توانایی استان قزوین در راستای جذب گردشگر و جذب سرمایه‌ از سوی سرمایه‌گذار برای رشد و توسعه اقتصادی این استان معرفی شود.

فصیحی‌رامندی تصریح کرد: برگزاری اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم زمینه را برای حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان قزوین فراهم می‌کند و موجب جذب سرمایه‌گذاران می‌شود.
منبع: فارس
برچسب ها: قزوین ، اجلاس ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود