کد خبر: ۳۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
همزمان با اجلاس جاده ابریشم صورت گرفت
مدیر اجرایی اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم گفت: همزمان با برپایی یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم، نمایشگاه بین‌المللی راه ابریشم در قزوین برپا شد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، هومن باباپور اظهار کرد: همزمان با برپایی یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم، نمایشگاه بین‌المللی راه ابریشم در قزوین برپا شد.

وی گفت: این نمایشگاه به منظور معرفی فرهنگ و تاریخ قزوین ایجاد شده است تا علاقمندان با بازدید از این نمایشگاه بتوانند بیشتر با هویت شهر قزوین آشنا شوند.

مدیر اجرایی اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم افزود: این نمایشگاه از دوازدهم تا پانزدهم شهریور ماه سال جاری ساعت 9 و 30 صبح تا 13 و 17 تا 21 و 30 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برای بازدید علاقمندان دایر است.

باباپور با اشاره به دومین روز برگزاری یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم، عنوان کرد: امروز چهاردهم شهریور ماه نیز این اجلاس در شبستان امام علی‌(ع) مسجدالنبی(ص) شهر قزوین در سرای سعدالسلطنه برگزار می‌شود.

گفتنی است در این اجلاس مسؤولان استانی از جمله آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه قزوین، فریدون همتی استاندار قزوین و مسعود نصرتی شهردار قزوین به سخنرانی می‌پردازند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

یک پژوهشگر اقتصادی شهری با اشاره به اینکه با فقر رسانه‌ای در جامعه روبه‌رو هستیم، لازمه فرهنگ سازی برای مصرف کالای داخلی را تقویت سواد رسانه ای دانست.
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.