کد خبر: ۳۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خبر داد
ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی در جريان برگزاري مسابقه فوتبال بین تیم های ملی ایران وقطر پذیرای حدود 95 هزار تماشاگر فوتبال شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، ایستگاه ورزشگاه آزادی روز پنجشنبه 11 شهریور ماه از ساعت 14 تا 21 پذیرای تماشاگران فوتبال شد و در این ساعات حدود ٦٠هزار نفر با مترو از مجموعه ورزشی آزادی جابجا شدند.

 همچنین 35 هزار نفر از تماشاگران فوتبال درساعات 21 تا 12:18 بامداد به سكوهای ایستگاه آمدند و توسط مترو تهران به مقاصد خود منتقل شدند.

 گفتنی است طبق زمانبندي مسافر گیری  تا ساعت  10:30 در تمامی خطوط 5 گانه انجام شد و بعد از آن تنها خط 5 تا ساعت 12:18 بامداد فعال بود.

شایان ذكر است، به منظور سهولت در جابجایی این تماشاگران سه قطار فوق العاده به سمت صادقیه و دوقطار فوق العاده به سمت گلشهر به خط 5 مترو تهران اضافه شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار