کد خبر: ۳۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خبر داد
رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار اعلام کرد: نهمین نمایشگاه «زنان و تولید ملی» روز پنج شنبه 18 شهریور افتتاح و تا 26 شهریورماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، فهیمه فیروزفر رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با اعلام خودکفایی صورت گرفته در نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی، افزود: طراحی و ساخت غرفه های این نمایشگاه هم از طریق کارآموزان مراکز کوثر صورت گرفته است.

فیروزفر تصریح کرد: در هر دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی، در کنار تولیدات زنان سرپرست خانوار، تولیدات برندهای برتر در محصولات مشابه به ویژه در صنعت پوشاک که یکی از محورهای اصلی فعالیت های تولیدی کوثرها است، نیز ارائه می شود.

وی ادامه داد: آخرین حلقه از زنجیره اشتغال و درآمدزایی در مدل توانمندسازی ستاد، شناسایی و فعال سازی بازارهای تضمین شده و با ثبات برای عرضه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار است که به این منظور نمایشگاه زنان و تولید ملی پایه ریزی شده است.

براساس این گزارش، رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران خاطر نشان کرد: این اقدام مهم ترین بخش شبکه ایجاد شده در تولید پوشاک بین ستاد، خیرین و تولیدکنندگان برتر است چرا که شرایط لازم برای آشنایی بیشتر کارآفرینان اجتماعی و زنان سرپرست خانوار با فعالان بازار فراهم می شود و هم چنین با سلایق مشتریان نیز آشنا می شوند و در این راستا تولیدات خود را افزایش می دهند.


منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار