کد خبر: ۳۱۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
رییس ستاد انتخابات شهرستان ملارد از ابلاغ نتایج بررسی صلاحیت های نامزدهای انتخاباتی این شهرستان خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، مجتبی شاهقلیان صبح شنبه در جمع خبرنگاران با بیان این که نتایج بررسی صلاحیت های نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ملارد به نامزدهای انتخاباتی به صورت حضوری ابلاغ شده است، افزود: صلاحیت تعداد ۴۷ نفر از عزیزانی که در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ملارد ثبت نام کرده اند، تایید نشده است.

وی ادامه داد: صلاحیت ۲۵ نفر از این تعداد ۴۷ نفر توسط هیات اجرایی تایید نشده و ۲۲ نفر را نیز هیات محترم نظارت بر انتخابات شهرستان ملارد تایید نکرده است.

رییس ستاد انتخابات شهرستان ملارد با اشاره به تعداد نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان گفت: ۱۹ نفر از این تعداد افراد که صلاحیت آن ها مورد تایید قرار نگرفته است در حوزه شهری و ۲۸ نفر در حوزه روستایی ثبت نام کرده بودند.

شاهقلیان اظهار داشت: رد صلاحیت شدگان به مدت چهار روز فرصت دارند اعتراض خود را در حوزه بخش به هیات نظارت شهرستان و در حوزه شهر به هیات نظارت استان ارائه کنند.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری پرشور انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه گفت: همه عوامل باید دست در دست یکدیگر دهند تا به فضل خدا انتخاباتی در شان مردم ولایی ایران اسلامی برگزار کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار