کد خبر: ۲۷۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس:
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی از افتتاح جاده طالقان در سال آینده خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،‌ محمود بهمنی در جلسه شورای اداری استان البرز که صبح شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شد، با اشاره به اینکه بودجه کشور بر اساس درآمد؛ هزینه‌ها برآورد می‌شود، اظهار کرد: پیش‌بینی‌شده ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار بشکه نفت بر اساس قیمت ۵۵ دلار به فروش برسد.

بهمنی با تأکید بر اینکه مقرر شده ۳۰ درصد درآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی واریز شود، گفت: نفت ثروت و دارایی کشور است که نباید در بودجه مورد مصرف قرار گیرد.

لزوم کاهش فاصله طبقاتی در کشور

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: نفت باید روزی از سبد برنامه‌ و بودجه کشور خارج شود چراکه نفت درآمد نیست این منبع مهم باید به دارایی و سرمایه تبدیل شود.

بهمنی با تأکید بر اینکه هزینه‌ها باید از درآمدهای دیگر پوشش داده شود، افزود: آموزش‌وپرورش جزو سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود، هزینه آموزش‌وپرورش بهترین نوع سرمایه‌گذاری است.

وی با اشاره به اینکه تصمیم گرفتیم فاصله شکاف طبقاتی در سال ۹۶ کاهش داده شود، تصریح کرد: تصمیمات خوبی برای حوزه آموزش و پروش اخذشده است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در خصوص بخش بهداشت و درمان استان البرز اقدامات شایان توجهی طی سال جاری صورت گرفته است.

متروی هشتگرد شهریور ۹۶ افتتاح می شود

بهمنی با تأکید بر اینکه اعلام‌شده متروی هشتگرد تا شهریور سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: بدین منظور باید زیرساخت‌ها آماده شود چراکه با راه‌اندازی این پروژه شاهد افزایش جمعیت در آن منطقه خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی ادامه مسیر آزادراه همت و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌هایی چون متروی هشتگرد شاهد تسهیل در عبور و مرور جاده‌ای خواهیم بود، تصریح کرد: بنا است جاده طالقان با یک دوربرگردان و بدون تونل در سال آینده افتتاح شود همچنین پروژه گازرسانی به شهرستان طالقان نیز در نیمه اول سال آینده به اتمام می‌رسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.