کد خبر: ۲۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
با هدف جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شد
شهردار منطقه 10 مشهد گفت: پیگیر بازسازی وضع موجود کال زرکش با مشارکت حوزه فنی و عمران هستیم تا از ساخت و ساز در این محدوده جلوگیری شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،سعید حسینقلی‌زاده مقدم در نشست هم‌اندیشی معاون خدمات و محیط زیست شهری افزود: تخصیص اعتبارات جاری در حوزه برق می‌تواند راهگشای پرداخت قبوض برق بوستان‌های سطح منطقه باشد.

وی به بارندگی‌های اخیر و آبگرفتگی برخی معابر در سطح منطقه اشاره کرد و افزود: جلسات زیادی در راستای مرتفع ساختن این معضل برگزار شد که اتصال کانال‌‎ها، پایین بردن سطح کانال جمع‌آوری آبهای سطحی و ... از جمله نتایج این نشست‎ها بوده است.

شهردار منطقه 10 مشهد ایجاد بار مضاعف بر دوش پاکبانان را با افزایش معابر آسفالت شده مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: رفت و روب در محدوده‌های یوسفیه و نهضت به جهت قدیمی و کوچک بودن خیابان‌ها با نیسان صورت می‌گیرد.

مقدم تصریح کرد: این منطقه آمادگی دارد تا زمینی مناسب در فلاحی 50 با قابلیت تبدیل به بازار شهر ما را در جهت رفاه و آسایش شهروندان در تهیه اقلام روزانه و مورد نیاز، به سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری واگذار نماید.

شهرسازی نوین از ویژگی‌های محدوده قاسم آباد است

مدیر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری مشهد نیز در ادامه این نشست گفت: شهرسازی نوین و شبکه معابر مهندسی ساز محدوده قاسم‌آباد از مهم‌ترین ویژگی‌‎های این منطقه است.

علیرضا صحراگرد افزود: تراکم مسکونی در قاسم‌‎آباد و کاربری‌های خدماتی و آموزشی نیازمند توسعه است.

وی برگزیدن نامی منتخب و مشترک در کمیته نام‌گذاری را به منظور حذف نام های به وجود آمده گامی مثبت دانست و افزود: امید است خدمات شهری به سمت و سویی قدم بردارد که درخواست مردم را برآورده سازد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.