کد خبر: ۲۲۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
اختصاصی شهرفردا/
تا انتهای دوره سه ماهه بعدی، سیویک برنامه نصب و پشتیبانی تا 300 ایستگاه بین راهی دیجیتال متعامل را دارد با ناوگان جدید درگاه های اتصالی میامی، ساکنان قادر خواهند بود تا به وای فای عمومی رایگان و برنامه های زمانی حمل و نقل دسترسی داشته باشند.

«شهر فردا» - علی مال اندیش

شاید شما  هم میامی را برای ساحل هایش بشناسید، اما اکنون از شما می خواهد که آنرا برای هوشمندی اش بشناسید. پیشتر در این هفته، این کلانشهر ساحلی همکاری جدیدی با شرکت سیویک اسمارت اسکیپس در جهت راه اندازی اولین اکوسیستم شهری هوشمند کاملا به هم پیوسته در ایالات متحده را اعلام کرد.

رونمایی از جدیدترین تجهیزات ارتباطات شهری هوشمند

و از همه بهتر اینکه، دفتر شهردار عنوان می کند که این معامله تکنولوژیک برجسته برای مالیات پردازان هیچ هزینه ی کلی ای در بر نخواهد داشت. سیویک، کمپانی ای که در زیر ساخت های ارتباطات هوشمند در فضای عمومی تخصص دارد، قصد دارد که بهترین " تجربه تحرک شهروندی" را به مردم میامی بدهد، با سرگرم کردن شهروندان و فراهم کردن دسترسی به خدمات شهری.

تا انتهای دوره سه ماهه بعدی، سیویک برنامه نصب و پشتیبانی تا 300 ایستگاه بین راهی دیجیتال متعامل را دارد. ایستگاههای بین راهی به عنوان "تجهیزات ارتباطات شهری هوشمند" توصیف می شوند که با وای فای، درگاههای شارژ سریع یو اس بی و ... همراه هستند و با ناوگان جدید درگاه های اتصالی میامی، ساکنان قادر خواهند بود تا به وای فای عمومی رایگان هم چنین برنامه های زمانی حمل و نقل دسترسی داشته باشند.

آلیس ان. براوو، رئیس مشاغل عمومی و ترابری شهرستان میامی-دید گفت: این تجهیزات و خدمات جدید چیزی بیش از یک روش جدید برای دسترسی به اینترنت هستند. 

رونمایی از جدیدترین تجهیزات ارتباطات شهری هوشمند

وی هم چنین گفت: اتصال بهتر در سیستم حمل ونقل به معنای راندمان بیشتر، زمان هدر رفته کمتر، و روی هم رفته تجربه های بهتر برای مسافران ما است.

قطعا، وای-فای به زودی برای مردمی که با قطارها و اتوبوس های بین شهری مسافرت می کنند در دسترس خواهد بود، که هر کدام از آنها به زودی شبکه های وای-فای سیار را به نمایش خواهند گذاشت. شهر میامی امیدوار است، که این سطح جدید از میان نمونه های متعدد خدمات عمومی شهرستان میامی-دید مورد توجه قرار بگیرد.


رونمایی از جدیدترین تجهیزات ارتباطات شهری هوشمند

جورج بورچیاگا، مدیر عامل توسعه حکومت جهانی و بخش نوآوری سیویک گفت: میامی-دید نمونه ای بزرگ تر از یک شهرداری است که ارزش واقعی تکنولوژی به عنوان یک عامل تسهیل کننده برای جوامع قابل زیست و پایدار را باز می اندیشد. رهبران فهمیده امروز این فرصت را دارند تا تصمیماتی بگیرند که منافع بلافصلی برای اجتماع ایجاد می کند. نتیجه آن حکومتی است کارآمد تر، یک هویت اجتماعی مستحکم تر، و ارتباطات بهتری برای همه کسانی که در شهر زندگی، کار، تفریح و از آن دیدار می کنند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.