کد خبر: ۲۰۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸
شهردار منطقه ثامن مشهد از بهره‌برداری پل خیابان آیت‌الله طبسی تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، حمید ضمیری امروز در مراسم بازدید خبرنگاران از پروژه‌های در حال تکمیل شهرداری مشهد، اظهار کرد: این پل خیابان از خیابان شهید رجایی به شارستان رضوی متصل می‌شود؛ طول این پروژه 375 متر بوده و عرضی به میزان 32.5 متر دارد و دو طرفه است.

وی با بیان اینکه دو پیاده‌روی هشت متری در دو طرف این پروژه وجود دارد، خاطرنشان کرد: این پروژه از اواخر اسفند ماه سال 91 کلید خورد و تا کنون با پیشرفت 50 درصدی در زمینه مالی و فیزیکی همراه بوده است.

شهردار منطقه ثامن مشهد اضافه کرد: اعتبار این پروژه تا سال گذشته به میزان 45 میلیارد تومان بوده است؛ قرار است تا پایان سال جاری این پروژه به بهره‌برداری برسد که در این مدت باقیمانده 15 میلیارد تومان دیگر نیز اعتبار نیاز دارد.

وی با بیان اینکه طبقه منفی یک این پل محل عبور عابران پیاده است، گفت: همچنین یک رشته تونل انرژی از طبقه منفی دو این پل عبور می‌کند.

ضمیری افزود: پروژه‌های اطراف این پل خیابان شامل پروژه‌های تجاری اقامتی بوده که برای تمام این پروژه‌ها پارکینگ کافی در نظر گرفته شده است. 

شهردار منطقه ثامن مشهد یادآور شد: پیش از شروع پروژه نام شهید شوشتری بر روی این پروژه قرار داشت، اما شورای شهر مشهد نام این پروژه را به نام آیت‌الله طبسی تغییر داده و نام یکی دیگر از شارستان‌های اطراف حرم را به نام شهید شوشتری قرار داده‌اند.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.