کد خبر: ۲۰۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
شهردار منطقه 7 خبر داد
شهردار منطقه 7 از اجرای عملیات لکه گیری آسفالت با تناژ 5 هزار تن و مرمت نوار حفاری با تناژ 83 تن در سطح محلات کم برخوردار منطقه خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،  دکتر سعید طلوعی با اعلام این مطلب افزود: عملیات لکه گیری آسفالت، مرمت نوار حفاری و همسطح سازی دریچه از جمله عملیات عمرانی است که در سه محله ارامنه، شاهد و نظام آباد به صورت جهادی در حال اجراست.

وی تصریح کرد: با توجه به اجرای طرح فوریتی شهر، شهروند، شهرداری در مقیاس محلات نیازمند حوزه معاونت فنی و عمران منطقه ضمن احصا معضلات و معایب سطح محله به صورت مینیاتوری و حضور میدانی و مستمر مدیران و همکاران حوزه تخصصی نسبت به انجام طرح های عمرانی اقدام نموده است.

شهردار منطقه 7 یادآور شد: هدف از این طرح توزیع منطقی، عادلانه و بر اساس نگاه توسعه محور به همه مناطق شهر می باشد که به طور طبیعی مبتنی بر این هدف،می بایست نسبت به پوشش مناطق کم برخوردار شهر اقدام نماییم.

وی مدیریت جهادی در شهرداری را خدمت بی منت، صادقانه و علمی با حداکثر صرفه جویی بیان کرد و خاطرنشان کرد: توسعه متوازن شهر ، توزیع امکانات و اعتبارات بر اساس عدالت اجتماعی از شاخص های مدیریت جهادی در نهاد شهرداری می باشد.

دکتر طلوعی رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازده زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار