کد خبر: ۱۹۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
همزمان با کمپین آسمان آبی وزمین پاک به منظور ارتقاء فرهنگ زيست محيطي و آشنايي شهروندان با مقوله بازيافت خانه بازيافت سرای محله جنت آبادجنوبی راه اندازي می شود.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،معاون امورشهری ومحیط زیست منطقه 5 با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقاء فرهنگ زیست محیطی و آشنایی شهروندان با ضرورت واهمیت تفکیک پسماند  راه اندازی  خانه بازیافت در سرای محلات در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: سرای محلات به عنوان فضاهای فرهنگی محلات فرصت مناسبی برای  آموزش و فرهنگسازی در تفکیک پسماند هستند .

وی افزود: در همین راستا با مشارکت شورایاران راه اندازی خانه بازیافت درسرای محلات دردستور کار قراردارد.

وی با بیان اینکه خانه بازيافت در راستاي نهادينه شدن فرهنگ تفکيک پسماند خشک از مبداء در سرای محله جنت آبادجنوبی راه اندازي شده است و میزبان شهروندان است.

وي افزود: آموزش های  هاي لازم در خصوص نحوه تفکيک پسماند خشک و ساخت کاردستي از این مواد توسط کارشناسان امر به  بازديدکنندگان و علاقمندان ارائه مي شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار