کد خبر: ۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶
توسط شهرداری منطقه 2 صورت گرفت
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از توزیع 300 مخزن رنگی در طرح تفکیک پسماند از مبدأ به منازل و مراکز اداری در منطقه دو خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،عباس صمدیان با اعلام این خبر اظهار داشت: تفکیک پسماند از مبداء با جدیت بیشتری آغاز می شود به طوری که مخازن تفکیک زباله از خیابان ها جمع آوری و شهروندان موظف به تفکیک پسماند از منازل خود هستند ودر همین راستا و با هدف اجرای بهتر طرح تفکیک پسماند از مبداء ، 300 مخزن تفکیک زباله شفاف و رنگی به منازل و مراکز اداری تحویل و پسماند از خانه ها تفکیک شده، خارج میشود.

وی گفت: اولویت این طرح و واگذاری مخازن از شهرک ها آغاز شده است و سپس در مدارس، اماکن نظامی، تجاری ،ساختمان های بلند مرتبه در محلات 21 گانه به اجرا می رسد.

صمدیان با اشاره بر اهمیت آموزش و ترغیب شهروندان به تفکیک پسماند از مبدأ گفت: با رشد شهرنشینی معضلات زیست محیطی یکی از مباحث قابل اهمیت است که با توجه به دغدغه مدیریت شهری دراین زمینه می‌بایست نسبت به آموزش و ترغیب شهروندان به مشارکت در حفظ محیط زیست گام برداشت و و در همین راستا نیاز است تا با اجرای برنامه‌های آموزشی لازم در مسیر فرهنگ سازی و تغییر سبک زندگی شهروندان حرکت کنیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار