کد خبر: ۱۸۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه 6 خبر داد
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه 6 با اشاره به اینکه دوره اولیه طرح نگهداشت شهر تا نیمه شهریور ادامه خواهد داشت، گفت: در این مرحله جلوگیری از پدیده تکدی گری، لایروبی انهاربسته، کانال ها ومسیل ها و مبارزه با جانوران مضر شهری در دستور کار معاونت امور شهری و فضای سبز قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، افشین خدامی معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه 6 با اشاره به جمع آوری جانوران مضر شهری از سطح منطقه گفت: کلونی های موش در سطح منطقه شناسایی شده و طعمه گذاری در این محل ها صورت گرفته است.

او با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرای طرح لایروبی انهار  نیز گفت: برآورد اولیه از انهار روبسته و قنوات موجود در سطح منطقه صورت گرفته و تا نیمه شهریور تمامی انهار و کانال ها و مسیل ها لایروبی می شود.

خدامی در خصوص مبارزه با پدیده تکدی گری در قلب تهران نیز گفت: با مشارکت شرکت شهربان و معاونت اجتماعی منطقه تمامی چهارراه ها و تقاطع ها به صورت متناوب بررسی شده و کار اجرایی برای مبارزه با پدیده تکدی گری صورت می گیرد.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه 6 با بیان اینکه دور دوم طرح نگهداشت شهر از 15 شهریور آغاز می شود، گفت: در دور دوم موضوعاتی همچون شستشوی معابر، اصلاح شاخه های سرگیر، پاکسازی دیوارها از پوستر، بهسازی باغچه های محله، شستشوی مخازن و دیوارها و حذف زوائد و سیمانکاری ها نیز در دستور کار قرار می گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار