کد خبر: ۱۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز خبر داد
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از جمع آوری پسماندهای عفونی و غیر عفونی بیمارستانی با خودروهای جدید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، محمد امین طالقانی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز گفت:جمع آوری و حمل پسماندهای عفونی بیمارستانها با خودروهای تمام استیل مطابق با دستورالعمل های زیست محیطی جهت خدمات رسانی به شهروندان و مراکز درمانی انجام شده است.

وی در خصوص مزیت این خودروها نسبت به خودروهای قبلی گفت: جداره داخلی این خودروها تمام استیل بوده و فاقد پرس می باشد که این خصوصیت مانع از نشت شیرابه و خونابه حاصل از این دسته پسماندها می شوند

طالقانی با اشاره به اینکه با استقبال کلینیک ها و بیمارستانها در آینده تعداد خودروها افزایش پیدا می کند، اعلام کرد: تمام پسماندهای عفونی بیمارستانها و مراکز درمانی کلانشهر اهواز در مجتمع دفع مهندسی بهداشتی با ترانشه آهک دفن می شوند

لازم بذکر است که احداث سلول مخصوص پسماندهای عفونی مراکز درمانی در مجتمع دفع پسماندها در سفیره در  حال اجرا می باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار