کد خبر: ۱۴۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶
رئیس ستاد گردشگري تهران از راه اندازي تهران گردي پايدار در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، فرزاد هوشيار پارسيان با اعلام اين خبر گفت: مهم ترين موضوعي كه در تهرانگردي درحال حاضر دنبال مي كنيم، استقرار زيرساخت هاي لازم براي توسعه گردشگري شهر است.

وي با بيان اين كه تهران نيازمند گسترش گردشگري است، افزود: غالب مناطق تهران پتانسيل گردشگري بالايي را در خود دارند كه بايد اين موضوع مهم را مورد توجه قرار دهيم. هوشیار پارسیان افزود: به طور مثال «كن» يكي از مناطقي در غرب تهران است كه جاذبه هاي گوناگوني از جمله وجود يخچال هاي قديمي در خود دارد.

رئیس ستاد گردشگري شهرداري تهران  با بیان این که در صدد در راه اندازي رينگ هاي مختلف گردشگري در سطح شهر هستيم، ادامه داد: از اين طريق مي توان جاذبه هاي گردشگري شهر را بيشتر به شهروندان شناساند.

وي تاكيد كرد: در حوزه تهران گردي به زودي تهران گردي پايدار را خواهيم داشت، به گونه اي كه شهروندان مي توانند با شماره گردشگري، تماس و از تورها تهران گردي در فصول و زمان هاي مختلف اطلاع يابند. به گفته رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران، بهره برداري از شماره گردشگري مراحل پاياني خود را سپري مي كند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار