کد خبر: ۱۴۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
در منطقه 21 برگزار شد؛
کارگاه آموزشی پیشگیری از چاقی و اضافه وزن با توجه به رویکرد آموزش الگوی صحیح مصرف مواد غذایی سالم در خانه های سلامت سطح منطقه 21 با هدف ارتقای فرهنگ مصرف مواد غذایی سالم برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، زهرا انصاری مدیر اداره سلامت منطقه ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: به همت خانه های سلامت سرای محلات 13گانه منطقه 21 کارگاه آموزشی " پیشگیری از چاقی و اضافه وزن با توجه به نقش رژیم غذایی و الگوهای غذایی سالم" در سلامت افراد و با رویکرد آشنایی مخاطبین با تاثیرات منفی چاقی در برخورد با سایرین،کاهش اعتماد به نفس در افراد چاق، بی حوصلگی در انجام کارها و در نتیجه کسب پیامد منفی از اطرافیان و جامعه برای شهروندان این منطقه برگزار شد .

انصاری در پایان اظهار داشت: این کارگاه های آموزشی با هدف ارتقای سطح فرهنگ مصرف مواد غذایی سالم و بی ضرر و کاهش وزن  و جلوگیری از افزایش وزن و ابتلا به چاقی و امراض مرتبط با چاقی از جمله دیابت و بیماریهای قلبی و عروقی و ... در خانه های سلامت محلات 13 گانه با همکاری کانون پیشگیری از چاقی برگزار شد .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار