کد خبر: ۱۴۱۶۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۳
رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهر تهران و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی از ستادگردشگری شهرداری تهران، بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا بابایی گفت: فعالیت‌های ستاد گردشگری شهرداری برای ایام نوروز نسبت به سال گذشته و سال‌های قبل، تفاوت‌های مشهودی داشته و همراه با تغییرات مثبت و اثرگذاری بوده است.

وی مشاوره تلفنی گردشگری سامانه ۱۳۷ و سیستم برنامه‌ریزی شده برای تورهای گردشگری شهر تهران را از اقدام‌های شاخص و متفاوت ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز ۱۴۰۲ دانست و افزود: در حال حاضر با راه‌اندازی خدمات مشاوره تلفنی گردشگری سامانه ۱۳۷ اطلاعات کامل‌تری از ساعت فعالیت کاری و برنامه‌های موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری در اختیار شهروندان و میهمانان نوروزی قرار می‌گیرد.

رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهر تهران ادامه داد: در سال‌های گذشته در حوزه گردشگری این خلاء خدمات مشاوره تلفنی بسیار وجود داشت و امسال به همت ستاد گردشگری شهرداری تهران این مشکل حل شده است و شهروندان می‌توانند به راحتی اطلاعات تمام اماکن گردشگری را در اختیار داشته باشند.

وی با تاکید بر ایجاد گردشگری ارزان و آسان برای شهروندان و مسافران نوروزی بیان کرد: بسته‌های نوروزی که ستادگردشگری شهرداری در ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی ارائه می‌کنند، اقدام بسیار خوبی است و می‌توان محتوا این بسته‌ها را در بستر فضای مجازی نیز به شهروندان ارائه کرد.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار