کد خبر: ۱۴۱۶۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۷
همزمان با ماه مبارک رمضان انجام شد
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از نصب یکصد المان ماه اسماء‌الحسنی همزمان با ماه مبارک رمضان در سطح شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رضا صیادی با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان یکصد ماه اسماء‌الحسنی در فضای شهری پایتخت نصب و جانمایی شد، اظهار کرد: این المان‌ها بر پایه نماسنگ و به ارتفاع پنج متر در سطح پایتخت نصب شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران همچنین تصریح کرد: در این ایام علاوه بر یکصد المان ماه، ۳۰ المان فانوس و آیات الهی نیز طراحی، ساخته و در میادین و نقاط شاخص شهر تهران نصب شد.

وی با اشاره به اجرای ۲۰ کیلومتر ریسه نوری ماه و فانوس در خیابان حضرت ولیعصر (عج) به مناسبت ماه مبارک رمضان، یادآور شد: المان‌های اسماء الحسنی و همچنین ریسه‌هایی که در کنار جشن نور تهران جلوه خاصی به خیابان ولیعصر داده، با پایان یافتن ماه مبارک رمضان جمع آوری خواهد شد.

صیادی در ادامه از اکران فرهنگی شهر خوبی‌ها در این ایام خبر داد و افزود: بخش قابل توجهی از سازه‌های تبلیغات فرهنگی و تجاری شهر تهران تحت پوشش اکران فرهنگی «شهر خوبی‌ها» قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خاطرنشان کرد: سقف نوری ۱۰ هزار متر مربعی میدان ولیعصر (عج)، تونل نوری خیابان مجاهدین و ۵۰ سازه نوری جشن نور تهران زیبا در بوستان ملت تا عید فطر برقرار خواهد بود.

انتهای پیام 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار