کد خبر: ۱۴۱۶۰۹
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۵
معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت بازآفرینی ایران به نوسازی بافت فرسوده اشاره کرد و گفت: شهرداری تهران در سال ۱۴۰۱ پیشقراول نوسازی بافت فرسوده بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی درباره نوسازی بافت فرسوده گفت: نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده در حال حاضر به عنوان یکی از اولویت‌های مهم کشور، مورد توجه دولت و وزارت راه و شهرسازی است.

وی ادامه داد: از این رو شهرداری تهران همگام با دولت و با شناخت میدان کار در حوزه احیای بافت های فرسوده با تصویب  یک بسته  در کمسیون معماری و شهرسازی و تسریع در اعمال بسته های تشویقی شهرسازانه و اجرای سیاست های موثر توانست به موفقیت خوبی در این زمینه دست یابد .

آیینی با تاکید بر اینکه جریان موثر در نوسازی، مردمی‌سازی است، گفت: سازمان نوسازی نیز با توجیه دار کردن ساخت و ساز در بافت فرسوده و با آگاه سازی مردم و همچنین فراهم آوردن شرایط مناسب  موجب رشد چند برابری صدور پروانه در بافت فرسوده تهران شد که امیدواریم همین روند در سال پیش رو نیز ادامه دار باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار